Lengvojo kultūrizmo atstovių grožio ypatumai

Lengvojo kultūrizmo atstovė / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-01-09 12:50
Vargu ar tai galima vadinti grožiu tradicine šio žodžio prasme. Tad visame pasaulyje garsi kosmetikos ir grožio kompanija MAC, reklamos veidu pasirinkusi lengvojo kultūrizmo atstovę Jeleną Abbou, greičiausiai nustebino ne vieną.

„Nėra nieko keista, mano makiažo specialistė Monet Colbert, anksčiau pati kultivavusi lengvąjį kultūrizmą, nes dauguma mūsų naudoja šią kosmetiką, ir ji kuo puikiausiai padeda sukurti tai, ko reikia scenai.“

Taigi siūlome mažumėlę paklajoti po lengvojo kultūrizmo propaguotojų grožio pasaulį. Gražūs, treniruoti ir raumeningi kūnai nėra vienintelis vertinimo kriterijus. Monet Colbert išduoda, kad tam tikri grožio kriterijai yra ir lengvojo kultūrizmo pasaulyje.

 

► Moterys, užsiimančios lengvuoju kultūrizmu, turi būti įdegusios. Kodėl? Tamsesnio atspalvio kūnas visuomet atrodo patraukliau nei visiškai baltas. Tačiau jis reikalingiausias dėl to, kad bronzinė spalva paslėptų nelygumus, sumušimus, įdrėskimus, paprasčiau tariant, sulygintų odos spalvą ir išryškintų raumenis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

► Gražiai atrodyti turi ne tik kūnas, bet ir veidas. Dideliu iššūkiu tampa pajuodę paakiai, kurie išryškėja dėl to, kad prieš pasirodymą atletės turi vartoti mažiau vandens. Dehidratacija padeda išryškinti raumenis. Dėl šios priežasties makiažo specialistai tepa storesnį maskavimo priemonių sluoksnį ir dažnai akis paryškina blizgučiais, priklijuojamomis blakstienomis ar kitomis makiažo priemonėmis. Beje, pastaruoju metu ir kultūrizmo pasaulyje imama labiau vertinti natūralesnė išvaizda.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

► Anksčiau labai populiaru buvo plaukus dažyti platinos spalva, ir ji pirmaudavo visose lengvojo kultūrizmo varžybose. Tačiau dauguma sportininkių guodėsi, kad dėl nuolatinio plaukų šviesinimo stipriais dažais plaukai pradėjo slinkti kuokštais. Gal dėl to pastaruoju metu atsiranda vis daugiau tamsiaplaukių?.. Dabar madingi trumpesni plaukai, vis dažniau moterys renkasi natūralesnius plaukų atspalvius.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

► Na ir nepamirškime akinančio baltumo šypsenos. Be jos negali apsieti nė viena lengvojo kultūrizmo atstovė. Tačiau Monet Colbert pabrėžia, kad šio sporto pasaulyje nieko nepasieksi atrodydama taip, kaip visos kitos, tad reikia ieškoti būdų išsiskirti.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai