Šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė apgynė bakalauro darbą – gaus verslo informacijos vadybininkės diplomą

Airinė Palšytė / Alfredo Pliadžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-05 16:03
Verslo informacijos vadybą Vilniaus universitete studijavusi lengvaatletė Airinė Palšytė ketvirtadienio popietę apsigynė bakalauro darbą.

Ketverius metus A.Palšytė studijavo Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete, kur siekė verslo informacijos vadybininkės diplomo. Pasiekė – ketvirtadienį sėkmingai apgynė bakalauro darbą ir jau netrukus galės vadintis diplomuota specialiste. 

„Bakalauro darbą rašiau apie prekės ženklus sporto industrijoje – sporto aprangų prekės ženklus Lietuvoje. Sportas – visiškai mano sritis, todėl rašydama neturėjau, kur pasimesti ar suklysti. Žinoma, man tikrai nebuvo lengva, nes rašymui neturėjau tiek laiko, kiek kiti studentai – juk dalyvavau varžybose, stovyklose. Pradžioje, pavyzdžiui, kėliau sau didesnius užmojus, bet vėliau supratau, kad visko tikrai neaprėpsiu. Svarbiausia, kad viskas pavyko puikiai“, – Žmonės.lt tikino puikiai nusiteikusi A.Palšytė. 

Sportininkė džiaugėsi, kad bakalauro darbo gynimas jai praėjo sklandžiai ir sėkmingai. „Kaip tikėjausi, taip viskas ir buvo – nei užsikirtau, nei pasimečiau, gynimas vyko sklandžiai. Man svarbiausia, kad baigiau universitetą!“ – sakė. 

Pati pirmoji universiteto baigimo proga ją pasveikino mama, kuri pati dalyvavo gynime, kiek vėliau – ir mylimasis: „Gynimą gyvai stebėjo mano mama – labai norėjo palaikyti. Ji pirmoji ir pasveikino, vėliau netrukus pasveikino ir Valdas (A.Palšytės mylimasis, – aut.past.) – užsienyje jis ruošiasi magistro darbo gynimui, taigi mane palaikė nuotoliniu būdu.“

Paklausta, kaip žada atšvęsti sėkmę, A.Palšytė tikino kol kas konkrečių planų neturinti: „Ryt laukia treniruotė – pirmąkart po traumos vėl šokinėsiu. Tačiau būtinai reikia susitikti su grupės draugais – nueisime į miestą, pasidžiaugsime, pasidarysim nuotraukų. Vėliau švęsime po diplomų teikimo.“

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai