Lemtinga užuomina dėl sužadėtuvių? Meghan Markle išdavė ta pati smulkmena, kaip ir Catherine

Princas Harry ir Meghan Markle / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-09 21:09
Britų karališkosios šeimos gerbėjai nenustygsta iš džiaugsmo – pakvipo princo Harry ir aktorės Meghan Markle sužadėtuvėmis! Tiesa, sužadėtuvių dar nebuvo (ar bent jau to dar neskelbia rūmai), bet jos turėtų įvykti jau visai visai netrukus.

Karališkosios šeimos stebėtojai tokią prielaidą padarė išvydę Meghan važinėjančią po Londoną juodu „Volkswagen“ markės automobiliu. Už vairo sėdėjo privatus vairuotojas.

Sakytumėte, na ir kas? Britų karališkoji šeima yra sudariusi sutartį su „Volkswagen Group“, kuriai priklauso „Volkswagen“, „Audi“, „Bentley“ ir kt. Aristokratai šiuos automobilius gauna su 60 proc. nuolaida.

Vis tiek... Na ir kas? 2010-aisiais Kate Middleton (dabar Kembridžo hercogienė Catherine) buvo pastebėta „Audi“ markės automobilyje su privačiu vairuotoju. Netrukus po to rūmai pranešė apie princo Williamo ir Kate Middleton sužadėtuves.

Meghan atveju būtina pažymėti, kad už jos automobilį moka ne rūmai, o Harry iš savo privačių lėšų. Jei visų taip laukiamos sužadėtuvės įvyks, rūmai iš mokesčių mokėtojų pinigų nusamdys Meghan ne tik asmeninį vairuotoją, bet ir asmens sargybinį.

Bet kokiu atveju, jei jau rūmai leidžia Harry pasinaudoti savo padėtimi, kad pigiau gautų savo merginai mašiną su privačiu vairuotoju, vadinasi, princas planuoja ateitį su Meghan.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai