Leidinyje „Fenomenas: SEL“ – įrašas apie dar vieną Egidijaus Dragūno vaiką

Egidijus Dragūnas / „Prokadras“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Atlikėja Eleonora Sebrova atsisveikino ne tik su dainininku Egidijumi Dragūnu, bet ir grupe SEL, kurioje anksčiau kartu koncertavo. Tačiau tai dar nėra visiška pabaiga – trečiadienį ji pristatė savo paruoštą leidinį „Fenomenas: SEL“.

„Šis leidinys skirtas mano atsisveikinimui su grupe, kurioje dirbau ilgus metus. Tai dovana SEL fanams, kurie man svarbūs tiek pat, kiek kiekvienam grupėje dirbusių žmonių. Išskirtiniai interviu, niekur nematytos nuotraukos – unikaliame leidinyje“, – taip savo naujausią darbą pristatė Eleonora.

Leidinys, skirtas gerbėjams, jau prekyboje. Ketverius metus ruoštame „Fenomenas: SEL“ sugulė grupės nuotraukos ir įvairūs interviu.

Jame – ir Eleonoros įrašas apie tai, kad neva Egidijus Dragūnas turi dar vieną vaiką. Iki šiol buvo žinoma tik apie vieną jo sūnų – 2007-aisiais gimusį Deividą.

Eilutė apie dar galimą vieną vaiką leidinyje „Fenomenas: SEL“ nustebino daugelį

Pats Egidijus Dragūnas portalui Žmonės.lt sakė, kad leidinys „Fenomenas: SEL“ išėjo be jo peržiūros, be jo leidimo.

„Jis išėjo po tiek laiko darbo... Kokybė – lyg tualetinio popieriaus. Nori iš to pasipelnyti. Nenoriu apie tą žmogų nieko girdėti (apie Eleonorą Sebrovą, – Red.). Jau pradedu įtarti, kad žmogus turi psichinę negalią.

Nematau prasmės apie tai kalbėti. Žmonės, atsibodo ta nesąmonė, aš to leidinio net neskaitysiu. Paskambino draugai, kurie padėjo dirbti prie to projekto, ir stebisi, kad biografija išleista ant tualetinio popieriaus. Kodėl neparašė, kad turi vaiką, o „nepatvirtintais duomenimis“? Nelabai skaitau ir negaliu paaiškinti“, – portalui Žmonės.lt sakė E.Dragūnas.

Leidinyje yra aprašomas ne tik grupės SEL kelias, Lietuvos įtakingų veikėjų svarstymai ir pasakojimai apie fenomenalią grupę, jos lyderį, bet ir pateikiamos skandalingiausios E.Dragūno gyvenimo detalės. Čia išvardijami jo konfliktai su teisėsauga, aprašomos jo agresijos apraiškos, šeimos dramos, buvusios širdies draugės, Eleonora net pamini, kad pateikė jam kaltinimus dėl smurto ir grasinimo nužudyti.

Visa knyga, kaip ir įvadinis Eleonoros laiškas, yra sudėta iš dviejų dalių: atviros pagarbos fenomenaliems E.Dragūno pasiekimams ir parodymo, kad net ir šis dievukas turi trūkumų, kartais net didesnių nei kitų žmonių.

„Tu puikiai žinai, kaip tavęs bijau, tavo agresijos ir tos tamsiosios pusės, kurią toli gražu ne visi yra matę. Tu puikiai žinai, kad netgi tie, kurie yra matę, tai bijo papasakoti viešai, bijo pasakyti, į kokį pragarą su tavimi galima papulti. Tas kitas – piktasis, girtas, apsvaigęs – Egis man yra baisiau už patį velnią. Kartą tokį žmogų pamačius, nustoji jį mylėti, nes pradedi bijoti“, – savo laiške Egidijui rašo Eleonora.

Žmonės.lt primena, kad E.Dragūnas ir E.Sebrova prakalbo apie skyrybas šių metų birželį. Rugsėjį jiedu planavo atšokti vestuves – iš Vilniaus santuokų rūmų sąrašų jie taip ir neišsibraukė.

Skaitykite daugiau