Legendinis „Žuvėdros“ solistas Dmitrijus Popovas pasipiršo po pusantro mėnesio pažinties

Valerija ir Dmitrijus Popovai / LNK nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Jau penktadienį LNK eteryje – naujo šou „Šventę švęsti“ premjera su Asta Baukute, Mariumi Jampolskiu ir Andriumi Butkumi.

„Šventę švęsti“ – tai smagios ir nuotaikingos jaunavedžių varžybos televizijos eteryje. Ką tik susituokusios poros kovos dėl povestuvinės kelionės, susikaudamos tradiciniuose vestuvių žaidimuose, į savo komandas pasikvietusios pabrolius ir pamerges. 

Poros svitų laukia keturių mačų varžybos, per kurias jos galės krauti kraitį savo jauniesiems. Susumavus taškus, vienai iš porų atiteks povestuvinė kelionė į jų pasirinktą šalį. 

Pirmojoje laidoje susikaus dvi jaunųjų poros iš Klaipėdos – Ramunė ir Valdas Černauskai bei Valerija ir Dmitrijus Popovai.  

Pirmosios laidos „Šventę švęsti“ akimirkos (5 nuotr.)
LNK nuotr.
+2

Dmitrijus – legendinio sportinių šokių ansamblio „Žuvėdra“ solistas, ansamblį išvedęs ne į vieną pasaulinę ir Europos pergalę. Savo mylimajai Valerijai, diplomuotai psichologei, Dmitrijus pasipiršo vos po pusantro mėnesio pažinties.  Popovų meilės istorija visiems studijos svečiams paliko didelį įspūdį. Net LNK studijoje Dmirtijus ir Valerija buvo nusiteikę aistringai – pirmąsias pražydusios meilės dienas įsimylėjėliai beveik nesitraukė vienas nuo kito.

Kol jaunieji kausis šmaikščiose rungtyse, scenoje varžysis ir geriausios lietuviškos dainos apie lietų. „Šventę švęsti“ scenoje susikaus Rytis Cicinas su „Lietaus dukra“, Egidijus Sipavičius su „Darganotas oras“, Romas Dambrauskas su „Lietus Lietuvoj“, „Funky“ su „Lietaus lašais“ ir „Čilinam“ su „Tu palauk, sustok“. 

Nepamirštamą šventę visiems dovanos neprilygstama vedėjų trijulė –  šeiminiuose reikaluose labai daug patyrusi Asta Baukutė, neseniai vedęs Marius Jampolskis ir svajonių jaunikis Andrius Butkus.

Ramunė ir Valdas Černauskai / LNK nuotr.

 

Skaitykite daugiau