Legendinis „Vienas namuose“ grįžta su nauja versija: pasirodys ir Macaulay Culkinas

Macaulay Culkinas filme „Vienas namuose“ (1990) ir Archie Yatesas / Scanpix nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-08-20 16:20
Legendinis „Vienas namuose“ sugrįžta į ekranus, skelbia „Daily Mail“. Šįkart pagrindinį vaidmenį atliks 12-metis Archie Yatesas, kuris kino juostoje pasirodys jau šį rudenį.

„Vienas namuose“ nauja versija žada išties nustebinti. Skelbiama, kad kino juosta pasirodys ir su nauju pavadinimu – legendinį „Home Alone“ pakeis „Home Sweet Home Alone“. Jo premjera numatyta lapkričio 12 dieną „Disney+“ platformoje. 

Pagrindiniu veikėju tapęs 12-metis aktorius Archie Yatesas, labiausiai žinomas dėl Yorki vaidmens filme „Jojo Rabbit“, naujoje „Vienas namuose“ versijoje vaidins Maxą Mercerį, kuris taip pat bus paliktas tėvų, išvažiavusių atostogauti į Japoniją. Mažajam Maxui teks apsaugoti savo šeimos namus nuo sutuoktinių porelės, bandančios pavogti neįkainojamą relikviją.

Tiesa, filme pasirodys ir „Vienas namuose“ išpopuliarėjęs Macaulay Culkinas, kuris 1990 metais atliko Kevino McCallisterio vaidmenį. Skelbiama, kad jo vaidmuo čia bus minimalus – jis pasirodys vos keletame epizodų.

Po daugiau nei 30 metų naują „Vienas namuose“ versiją  nusprendė sukurti „Walt Disney“ kompanija, kai įsigijo „21st Century Fox“ ir gavo filmo franšizę bei teises jį rodyti.

Taip pat „Walt Disney“ žada suskurti ir „Nevykėlio dienoraštis“, „Naktis muziejuje“ bei kitų legendinių filmų naujas versijas.

Naujausi straipsniai