Legendinis šou „Pasión de Buena Vista“ Lietuvoje užkurs tikrą kubietišką vakarėlį

„Pasión de Buena Vista“ / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-21 14:19
Aistringi ritmai, temperamentingi šokiai ir dainos, skleidžiančios kubietišką dvasią, – visa tai daugybę apdovanojimų pelnęs Kubos muzikos ir šokio projektas „Pasión de Buena Vista“. Vasarį Lietuvoje viešėsiantis kolektyvas surengs du pasirodymus: vasario 28 d. Palangoje ir 29 d. Vilniuje.

„Pasión de Buena Vista“ – geriausias būdas per kelias valandas nukeliauti, pamatyti ir pažinti egzotiškąją Kubą: pasinerti į jos kultūrą, gatvės šėlsmą, kur netrūksta nei temperamentingų šokių, nei puikiai visiems pažįstamų lėtų baladžių, nei pašėlusių ritmų. Kuboje muzika ir dainos nėra tik pramoga – tai gyvenimo būdas, užkoduotas kiekvieno kubiečio kraujyje.

„Pasión de Buena Vista“ / Organizatorių nuotr.
„Pasión de Buena Vista“ / Organizatorių nuotr.

Geriausius Karibų jūros salos muzikantus, dainininkus ir šokėjus jungiantis šou „Pasión de Buena Vista“ yra vienas žymiausių Kubos tradicijas puoselėjančių projektų pasaulyje. „Buena Vista Band“ – profesionalūs, talentingi muzikantai, kurie, naudodamiesi perkusiniais (būgnais, kongais, timpalais) ir pučiamaisiais (trimitais, trombonais) instrumentais, bosine gitara, fortepijonu ir kubietiška tres gitara, perkelia žiūrovus į tikrą kubietišką vakarėlį. Profesionalūs dainininkai atlieka populiarias kubietiškas dainas, atskleidžiančias salos gyventojų sielos gilumas. Absoliuti laisvė, laukinė dvasia, meilė ir aistra, gyvenimo džiaugsmas – visa tai kiekviename judesyje perteikia iš Kubos sostinės Havanos kilusi profesionali šokėjų trupė „El Grupo de Bailar“.

„Pasión de Buena Vista“ / Organizatorių nuotr.
„Pasión de Buena Vista“ / Organizatorių nuotr.

Profesionalūs šokėjai, gyvai atliekama muzika ir nenumaldoma energija, nunešianti jus tiesiai į Kubą! „Pasión de Buena Vista“ – tai tikra šokio ir muzikos fiesta, kuri vyks vasario 28 d. Palangos koncertų salėje ir vasario 29 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“. Bilietus platina naujas bilietų platintojas „Kakava.lt“.

Temos:

Kultūra

Naujausi straipsniai