Legendinis šefas Robertas Ščesnavičius grįžta į televiziją

Robertas Ščesnavičius / BTV nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-03 14:25
Jau šeštadienio rytą į BTV eterį kartu su nauja laida „Šefas rekomenduoja“ grįžta legendinis virėjas Robertas Ščesnavičius, daugeliui puikiai pažįstamas iš anksčiau gyvavusios kultinės kulinarinės laidos „Roberto receptai“.

Naujojoje BTV laidoje legendinis virėjas R.Ščesnavičius mokys maisto ruošimo subtilybių. Jis pažadėjo atskleisti savo, per keturis dešimtmečius trukusią šefo karjerą, sukauptas paslaptis. Pusvalandžio trukmės laida, kuri per BTV startuos jau šį šeštadienį 10 val. ryto pulsuos aistra maisto gamybai, kūrybiškumui ir pagarba tradiciniams maisto gaminimo būdams.

BTV „Šefas rekomenduoja“ kūrėjai teigia, kad naujoji kulinarinė laida bus skirta miesto žmogui, kuris nenori apsiriboti varškėčiais, kotletais ir spagečiais. Ypatingi Roberto Ščesnavičiaus patiekalų receptai suteiks naujų kulinarinių idėjų bei pamokys klasikinių gastronominių žinių, būtinų sėkmingam gaminimui. Taip pat jis pademonstruos, kokius stebuklus galima sukurti iš produktų, esančių Lietuvos parduotuvių lentynose. 

R.Ščesnavičius turi ką pasakyti ir tiems, kurie virtuvėje  yra reti svečiai. „Manau, kad gaminti gali kiekvienas. Svarbu mylėti tai, ką darai, ir žinoti pagrindines taisykles“, – legendinis virėjas drąsins tuos žiūrovus, kurie dar neišdrįso išbandyti savo jėgų ruošiant maistą. 

Geriausi receptai, naudingi patarimai iš legendinio šefo Roberto Ščesnavičiaus lūpų – kiekvieną šeštadienio rytą 10 val. BTV laidoje „Šefas rekomenduoja“. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai