Legendinis roko atlikėjas Alice Cooperis įspūdingą koncertą surengs Trakų pilyje

Alice Cooper / „Live Nation Lietuva“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-11-28 09:32
Šiandien patvirtinta, kad amerikiečių roko ikona Alice Cooperis surengs koncertą Lietuvoje. Įspūdingas tamsos princu ir šokiruojančio roko krikštatėviu vadinamo atlikėjo šou įvyks kitų metų liepos 31 d. Trakų pilies kieme. Tai paaiškėjo po to, kai šis koncertas buvo įtrauktas į pasaulines „Spending The Night With Alice Cooper“ gastroles.

Vieša bilietų prekyba į Alice Cooperio koncertą Trakuose prasidės jau šį ketvirtadienį, gruodžio 1 d. Dieną anksčiaubus galima įsigyti išankstinius bilietus.

Alice Cooper yra amerikiečių dainininkas, dainų autorius, muzikantas ir aktorius gimė 1948 m. Detroite, Mičigano valstijoje. Jis tapo vienu žinomiausiu visų laikų roko atlikėju pasaulyje, kurį įtakingas muzikos žurnalas „Rolling Stone“ vadina „mylimiausiu pasaulyje roko muzikos šoumenu“.

Sulaukęs 16-os metų, A.Cooperis pradėjo muzikinę karjerą ir tapo šokiruojančio roko žanro krikštatėviu. Muzikantą išgarsino ne tik muzika, bet ir sau lygių neturintis koncertinis šou, kurį bent kartą gyvenime privalo pamatyti kiekvienas tikras melomanas. Įspūdingų koncertų metu scenoje naudojamos elektros kėdės, liejasi netikro kraujo upės, galingi pirotechnikos įrenginiai ir net veikianti giljotina.

Vincentas Damonas Furnieras, toks yra tikrasis muzikanto vardas, subūrė muzikantų grupę, kurią pavadino „Alice Cooper“. Rokeriai kritikų dėmesį į save atkreipė 1971 m. išleidę singlą „I‘m Eighteen“, o po metų pasaulinę šlovę pelnė daina „School‘s Out“. Po didžiulę komercinę sėkmę atnešusio albumo „Billion Dollar Babies“, grupė iširo ir V.Damonas, persikrikštijęs į Alice Cooperį, pradėjo sėkmingą solo karjerą.

Puikiais hitais „Poison“, „Hey Stoopid“, „Lost In America“ „It‘s Me“ išgarsėjęs atlikėjas, 2011 m. buvo priimtas į „Rokenrolo šlovės“ muziejų. Įspūdingoje ceremonijoje A.Cooperis dalyvavo kartu su savo draugu – smaugliu. Muzikantas per muziejaus naujų narių priėmimo ceremoniją Niujorke vilkėjo baltus krauju aptaškytus marškinius. Rokerį lydėjo grupė moksleivių, kurie drauge su juo atliko hitą „School's Out“.

2012 m. vykusiame specialiame Los Andžele įsikūrusio Muzikų instituto renginyje A.Cooperiui buvo suteiktas garbės daktaro titulas. Roko muzikantas buvo pagerbtas už indėlį į meną: jam suteiktas antras garbės daktaro titulas. Kreipdamasis į klausytojus prestižinėje muzikos mokykloje, A.Cooperis juokavo: „Dar vienas, ir galėsiu išrašinėti receptus.“ Per savo karjerą muzikantas išleido 26 studijinius ir 11 koncertinių albumų, iš kurių šeši JAV yra parduoti auksiniais tiražais. Iš viso pasaulyje yra nupirkta daugiau nei 50 mln. A.Cooperio įrašų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai