Legendinis krepšininkas Jonas Mačiulis ryžosi „Kitokiems pasikalbėjimams“

„Kitokių pasikalbėjimų“ su Jonu Mačiuliu akimirka / Igono Gaižausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-21 09:35
Prieš pat Lietuvos rinktinės stovyklą „Kitokiuose pasikalbėjimuose“ pirmą kartą svečiavosi kaunietis Jonas Mačiulis. Trečiadienio vakarą „Kitokie pasikalbėjimai“ sugrįžo į „Adform kiemelį“, kur pernai praleido puikią vasarą. 

Ar dar atsimenate 2015 metų rugsėjo 14 dieną? Tąkart visoje Lietuvoje buvo pristatyta daugybė paminklų Maironiui, pakeltas ne vienas alaus bokalas į Mačiulio sveikatą, pavadintas ne vienas vaikas Jono vardu ir nupirkta tūkstančiai marškinėlių pažymėtų 8-uoju numeriu.

Igono Gaižausko nuotr.
Igono Gaižausko nuotr.

Tai buvo diena, kai Jonas Mačiulis surengė vieną geriausių visų laikų Lietuvos rinktinės pasirodymų, pelnė 34 taškus, atkovojo 6 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei ištempė lietuvius į ketvirtfinalį. Lietuviams tąkart pavyko nužygiuoti iki pat Europos čempionato finalo.
Ironiška, tačiau šie „Kitokie pasikalbėjimai“ vyko šalia Maironio paminklo, kuris stūkso netoli „Adform kiemelio“.

Igono Gaižausko nuotr.
Igono Gaižausko nuotr.

Kiemelis nesnaudžia ir toliau žeria staigmenas vieną po kitos. Jau šį ketvirtadienį linksmas, užvedantis ir abejingų nepaliekantis – „Kūjelių“ koncertas. O penktadienį jau beveik neatskiriama Kauno kultūrinio gyvenimo dalimi tapusi grupė „Saulės kliošas“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama