Legendinis golfo žaidėjas Tigeris Woodsas pateko į avariją: prireikė sudėtingos operacijos

Tigeris Woodsas pateko į kraupią avariją / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-02-23 22:16
Legendinis golfo žaidėjas Tigeris Woodsas (45) pateko į avariją. Sužalotam sportininkui prireikė sudėtingos operacijos, praneša BBC.

Antradienį pranešta, kad 45 metų golfo žaidėjas buvo sužeistas per automobilio avariją, kuri įvyko 7 val. 12 minučių vietos laiku.

Los Andželo apygardos šerifo departamentas pranešė, kad T.Woodso automobilis nuvažiavo nuo kelio. Teigiama, kad transporto priemonė buvo sumaitota.

T.Woodsą iš automobilio teko ištraukti ugniagesiams gelbėtojams. Atvykę medikai nugabeno sportininką į artimiausią ligoninę.

Tigerio Woodso automobilis po avarijos / „Scanpix“ nuotr.
Tigerio Woodso automobilis po avarijos / „Scanpix“ nuotr.

Daugybinius kojų sužalojimus patyrusiam golfo žaidėjui atlikta operacija. Tai patvirtino ir T.Woodso agentas Markas Steinbergas.

„Mes dėkojame už palaikymą ir prašome privatumo“, – sakė jis ir pridūrė, kad sužalojimai nekelia grėsmės gyvybei.

Ugniagesių gelbėtojų atstovas sakė, kad T.Woodsas iš automobilio buvo ištrauktas sunkios būklės.

T.Woodsas Kalifornijoje laiką leidžia jau savaitę, nes čia vyksta profesionalaus golfo turnyras „Genesis Invitational“. Tiesa, legendinis golfo žaidėjas turnyre nepasirodė, nes sveiksta po stuburo operacijos. 

Prieš kurį laiką T.Woodsas pasakojo, kad praėjus dviems mėnesiams po operacijos, jaučiasi gerai, tačiau dar negali pilnai sugrįžti į normalų gyvenimo ritmą.

„Dar yra suplanuotas vienas magnetinio rezonanso tyrimas, tada bus galima spręsti, ar galima sugrįžti prie aktyvesnio gyvenimo“, – tąkart sakė jis.

12 vieta – golfo žaidėjas Tigeris Woodsas / „Scanpix“ nuotr.
12 vieta – golfo žaidėjas Tigeris Woodsas / „Scanpix“ nuotr.

Naujausi straipsniai