Legendinis „gelbėtojas“ Davidas Hasselhoffas švenčia gimtadienį: nepatikėsite, kokio herojaus vaidmens jis kadaise atsisakė

Žmones.lt fotomontažas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-17 11:18
Liepos 17-tą dieną aktoriui Davidui Hasselhoffui suėjo 64-eri. Septintą dešimtį skaičiuojantis vyras atrodo ir jaučiasi puikiai. Daug televizijos projektų, daili mylimoji pašonėje ir įspūdinga karjera.

Švenčiant šio vyro gimtadienį siūlome perskaityti keletą įdomių faktų apie garsų aktorių.

1. Gimė rytų pakrantėje.

Davidas Hasselhoffas gimė Baltimorėje, 1952 metais. Ir nors dauguma jį sieja su Kalifornijos paplūdimiais, bet iš tiesų Davidas augo ir žaidė visai kitur.

2. Pirmasis rimtas vaidmuo buvo televizijoje.

Pastebėtas D. Hasselhoffas buvo po savo vaidmens „The Young And The Restless“. Ten jis vaidino daktarą Snapperį.

3. Vaidmuo, kuris jį pavertė legenda.

Nusprendęs baigti su muilo operomis aktorius pasirašė kontraktą ir suvaidino seriale „Ratuotas riteris“ („Knight Rider“). Šis serialas pelnė pasaulinį pripažinimą ir tapo populiarus ne tik Amerikoje, bet ir Europoje.

4. Pasinėrė į muziką.

Išpopuliarėjęs aktorius nusprendė, kad prie savo talentų jis gali įrašyti ir dainavimą. Kaip muzikantas populiaresnis jis buvo Europos šalyse.

5. Serialas „Gelbėtojai“ atšauktas po pirmojo sezono.

Kas galėjo pagalvoti, jog populiariųjų „Gelbėtojų“ („Baywatch“) galėjo ir nebūti. Prodiuseriai, vėliau kultiniu tapusį televizjos serialą, norėjo nutraukti jau po pirmojo sezono, tačiau D. Hasselhoffas subūrė aistruolių ir jį palaikančių tyrėjų būrį, kurie perėmė visas teises į televizijos šou.

6. D. Hasselhoffas įtrauktas į Gineso rekordų knygą.

D. Hasselhoffui atiteko garbė būti daugiausiai kartų televizijoje matytu vyru. „Gelbėtojai“ transliuoti 140 skirtingų šalių. Daugiau nei milijardas žmonių peržiūrėjo šį serialą.

7. Galėjo tapti Supermanu.

Pasirodo, jog D. Hasselhoffas buvo vienas kanditatų į mėlyną triko vilkinčio superherojaus rolę. Jis varžėsi su vėliau Supermaną suvaidinusiu Christopheriu Reeves'u, bet paklausęs vadybininko patarimo rolės atsisakė ir pasitraukė dar prieš režisieriui nusprendžiant, kas vaidins legendinį dydvyrį.

8. Kūrė realybės šou apie save.

Drauge su dukromis Hayley ir Taylor D. Hasselhoffas nufilmavo dvi realybės šou serijas. Tiesa, šou buvo nesėkmingas. Trečiasis epizodas dienos šviesos taip ir neišvydo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai