Legendinis dainininkas Frankas Sinatra kalėdines dovanas pirkdavo pats

Frankas Sinatra / „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Turbūt nebuvo ir nėra pasaulyje nė vieno dainininko, kurio dainos Kalėdoms ir Naujiems metams tiktų labiau nei Franko Sinatros. Ir aš neįsivaizduoju geresnių metų palydų nei dainuoti jo garsiausias dainas“, – sako gruodžio 31 d. sostinės „Siemens“ arenoje išskirtinį naujametinį „Frank Sinatra Show“ surengsiantis Mantas Jankavičius. Šou prasidės 19 val. vakaro ir truks pusantros valandos. Tad publika neskubėdama ir be streso galės pasiekti vietas, kur planuoja pasitikti 2015 metus.

Mantas Jankavičius / Asmeninio albumo nuotr.

Artimieji liudija, kad F.Sinatrai (1915–1998) didžiosios žiemos šventės tikrai būdavo ypatingas metas. Nesvarbu, kaip užsiėmęs nebūtų, jis visada rasdavo laiko pasirūpinti dovanomis artimiesiems ir draugams. Sunku patikėti, kad tokio lygio žvaigždė jas pirkdavo pats.

Tačiau jis niekada nepatikėdavo šios užduoties padėjėjams ar asistentams, nors kartais reikėdavo išrinkti dovanas daugiau nei dvidešimčiai žmonių. Lyg to būtų maža – dainininkas puikiai atsimindavo, kas kokius papuošalus mėgsta, koks kieno marškinių ar suknelės dydis.

Mantas Jankavičius / Asmeninio albumo nuotr.

Garsiausias F.Sinatros su Kalėdomis susijęs darbas – į televizijos istoriją patekęs 1957 metų  dainininko TV šou kalėdinis epizodas „Happy Holidays With Bing & Frank“. Nors visas televizinis „Frank Sinatra Show“ tuo metu buvo  rodomas juodai ir baltai, kalėdinė laida buvo nufilmuota spalvotai.

Frankas Sinatra į svečius pasikviečia savo gerą draugą taip pat legendinį kalėdinių hitų atlikėją Bingą Crosby ir jie atlieka garsiausius kūrinius. Studija sukurta lyg tai būtų tikri Franko namai. Tai buvo pirmas kartas, kai televizijoje buvo panaudotas šis triukas. Po to daugelis atlikėjų filmuodami kalėdinius šou vaidindavo, kad yra nuosavose namuose. Programa turėjo tiems laikams dar negirdėtų, tačiau šiandien gerai žinomų realybės šou elementų. Pvz. pradžioje Frankas ir Bingas apsikeičia kalėdinėmis dovanomis – savo pačių tais metais išleistais realiais dainų albumais.  

Pusvalandį trunkančioje  TV laidoje Frankas ir Bingas dainuoja „Santa Claus is coming to Town“, „Jingle Bells“, „White Christmas“ ir kitas garsiausias dainas. Per ABC televiziją prieš daugiau nei pusę amžiaus parodytas šou, tapo tikra kalėdine klasika, yra mėgiamas ir žiūrimas iki šiol.

Legendinį F.Sintatros ir B.Crosby kalėdinį šou galite išvysti čia:

Skaitykite daugiau