Legendinio muzikanto Tomo Joneso sūnus – benamis, turintis tik vieną svajonę

Tomas Jonesas ir Jonas Jonesas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-01-25 17:23
Seras Tomas Jonesas visai neseniai savo banko sąskaitą papildė 7,3 mln. eurų, pardavęs vilą Los Andžele. Tuo tarpu jo sūnus Jonas Jonesas (tikrasis vardas Jonathanas Berkery) gali tik pasvajoti ne tik apie milijonus savo sąskaitoje, bet ir apskritai apie namus.

29-erių Jonas Jonesas siekia muzikanto karjeros, bet tai vaikinui sekasi nekaip – naktis jis leidžia vienoje Naujojo Džersio benamių prieglaudų. Daugiau jis neturi kur eiti. Jaunam vyrui pasiseka, jei pavyksta pirmam nugriebti antklodę. Tuomet jis žino, kad naktį neteks šalti.

Nepaisant to, Jonas Jonesas svajoja ne apie materialinius turtus, o apie susitikimą su savo biologiniu tėvu seru Tomu Jonesu.

Jonas – neįtikėtinai trumpo romano vaisius. 1987-aisiais muzikos legenda Tomas Jonesas, kuriam tuo metu buvo 47-eri, susipažino su 24-erių manekene Katherine Berkery. Jų romanas buvo aistringas, bet labai trumpas – jiedu išsiskyrė vos po trijų dienų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jonas Jonesas gimė 1988-ųjų birželį. Tomas Jonesas jo niekada nepripažino, nors DNR tyrimas įrodė tėvystę ir teismas privertė mokėti alimentus. Seras Tomas Jonesas mokėjo po 1900 eurų kas mėnesį, iki kol Jonui sukako 18 metų. Ši suma – tik lašas jūroje. Dainininko turtas vertinamas 174 mln. eurų.

Atlikėjas vykdė teismo nurodymus, tačiau su sūnumi niekada neužmezgė ryšio. Jis niekada jo nesveikino su gimtadieniu, niekada neatsiuntė atviruko, niekada nepaskambino. Vis dėlto Jonas Jonesas nepraranda vilties bent kartą pasimatyti su tėvu.

„Noriu susitikti su juo, kol dar ne per vėlu, – dailymail.co.uk sakė Jonas Jonesas. – Norėčiau pakalbėti su juo apie paprastus dalykus, tokius kaip: Kaip tau sekasi? Mano gyvenimas atrodo šitaip.“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai