Legendinės telenovelės „Ir turtuoliai verkia“ žvaigždė Veronica Castro: kaip ji atrodo dabar?

Veronica Castro muilo operoje „Ir turtuoliai verkia“ (1979 m.) ir ant žurnalo viršelio (2016 m.) / Serialo kūrėjų nuotr. ir „Quién“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-15 12:08
Muilo operų klasika tapusi Meksikos telenovelė „Ir turtuoliai verkia“ („Los Ricos Tambien Lloran“) nepamirštama iki pat šių dienų, nors jau prabėgo beveik 40 metų nuo tada, kai šis serialas užkariavo viso pasaulio žiūrovų širdis. Kur dabar yra ir ką veikia pagrindinė telenovelės aktorė Veronica Castro, šiemet mininti savo karjeros 50-metį?

248 serijų telenovelė Meksikoje rodyta nuo 1979 metų spalio iki 1980 metų vasario mėnesio. „Ir turtuoliai verkia“ visame pasaulyje rodė net 150 šalių televizijos, o stulbinamo populiarumo muilo opera buvo perkurta net 25 kartus (puikiai žinoma „Marija iš lūšnynų“ („Maria la del barrio“) su Thalia ir Fernando Colunga – vienas iš šios telenovelės perdirbinių).

Serialo kūrėjų nuotr.
Serialo kūrėjų nuotr.

Pagrindinė „Ir turtuoliai verkia“ žvaigždė meksikietė Veronica Castro, kuriai šiandien yra 63-eji, didžiausią savo karjeros vaidmenį atliko būdama 27-erių. Tiesa, vaidinti ji pradėjo kone dešimtmečiu anksčiau ir jau prieš tai buvo sukūrusi ne vieną įsimintiną vaidmenį muilo operose, o ir vėliau darbo jai tikrai netrūko, tačiau Marianos Vilareal vaidmuo ją labiausiai išgarsino pasauliniu mastu.

Serialo kūrėjų nuotr.
Serialo kūrėjų nuotr.

Po „Ir turtuoliai verkia“ Veronica Castro pradėjo vaidinti ne tik muilo operose, bet ir kine bei teatre (naujausias jos vaidmuo – šių metų spektaklyje „Aplauso“). Beje, ji atsiskleidė ir kaip puiki dainininkė – Veronica Castro yra išleidusi 24 albumus, kurių pastarasis išėjo 2009-aisiais.

Veronica Castro turi du sūnus: su aktoriumi Manueliu Valdesu susilaukė Cristiano Castro, kuris pasekė tėvų pėdomis ir tapo žinomu dainininku ir aktoriumi, o kitą sūnų Michelle Castro, kuris tapo kino kūrėju, aktorė pagimdė po trumpo romano su verslininku Enrique Niembro. Sūnūs Veronicai Castro jau padovanojo anūkų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai