Legendinės grupės „Black Sabbath“ lyderis Ozzy Osbourne'as skubiai paguldytas į ligoninę

Ozzy Osbourne'as / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-02-07 12:13
Legendinės grupės „Black Sabbath“ lyderis, rokeris Ozzy Osbourne'as (70) dėl gripo komplikacijų skubiai išgabentas į ligoninę. O. Osbourne'as neseniai nutraukė ir muzikinį turą po Europą, mat vyrui jau kurį laiką buvo sušlubavusi sveikata.
O. Osbourne'as paguldytas į vieną iš Los Adželo ligonių. Žinią patvirtino ir buvusi Ozzy sutuoktinė Sharon Osbourne. Muzikantas, iš pradžių galvojęs, kad viso labo tik peršalo, daktarų buvo perspėtas nejuokauti ir atidėti pasirodymus. 

Pasijutęs blogai dainininkas Ozzy Osbourne‘as iš pradžių nusprendė atšaukti pirmuosius koncertus Europoje, tačiau antro vizito pas gydytojus metu, 

Ozzy buvo perspėtas dėl rizikos susirgti pneumonija, todėl teko atsisakyti visos didelės koncertinio turo dalies. Oficialiame pranešime spaudai atlikėjas sakė: „Esu sugniuždytas turėdamas atidėti savo turą Europoje. Atrodo, kad nuo spalio mėnesio viskas prie ko prisiliečiu pavirsta į mėšlą.“

Ozzy prižiūrinčius gydytojus labiausiai neramino šaltas žiemos oras, ilgai kamuojamas bronchito ir peršalimo Ozzy buvo atkalbėtas nuo koncertų Europoje.

Tai ne pirmas kartas, kai dėl sveikatos problemų šiam muzikantui tenka atsiprašinėti gerbėjų. Ozzy įvairios ligos kamuoja vis dažniau. Su metais silpstanti sveikata paveda legendinį atlikėją, todėl kyla vis daugiau keblumų su koncertais ir jų datomis.

Primename, kad prieš du metus su geriausia metalo grupe tituluojama „Black Sabbath“ Ozzy užvertė paskutinį beveik 50 metų rašomos grupės istorijos puslapį. Pirmasis ir paskutinis jų koncertas Baltijos šalyse įvyko 2016-ųjų liepą. Tada daugiatūkstantinė minia atsisveikino su sunkiosios artilerijos grandais.

Naujausi straipsniai