Legendinės „Dinamikos“ ir Irmos Jurgelevičiūtės sugrįžimas: dainavo visa arena

Irma Jurgelevičiūtė ir Gintautas Brokas / Teodoro Biliūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Muzikos apdovanojimai M.A.M.A kasmet sukviečia garsiausias Lietuvos scenos žvaigždes. Vis tik įspūdingus pasirodymus dovanoja ne tik to meto populiariausieji, bet ir iš viešumos dingę atlikėjai. Šių metų siurprizas – dainininkė Irma Jurgelevičiūtė, pasirodžiusi su 30-ąjį jubiliejų švenčiančia grupe „Dinamika“.

Pastaruoju metu viešumoje nedažnai matoma Irma Jurgelevičiūtė raudonuoju kilimu žengė kartu su „Dinamikos“ įkūrėju, lyderiu Gintautu Broku.

„Buvau labai pasiilgusi tokių renginių“, – portalui Žmonės.lt šypsodamasi sakė I.Jurgelevičiūtė.

Apdovanojimų vakarui moteris pasirinko itin žaismingą įvaizdį: žėrinčią trumpą suknelę ir prie jos derančius ilgaaulius. Apie pasirinktą vakaro įvaizdį paklausta atlikėja patikslino, kad jos stiliumi rūpinosi dizainerė Rimantė Rimgailė ir Joringis Šatas.

Irma Jurgelevičiūtė ir Gintautas Brokas / Teodoro Biliūno nuotr.

I.Jurgelevičiūtė atskleidė, kad nors viešumoje yra matoma retai, ji muzikos pasaulio visiškai neapleido. „Tiesą sakant, abu lyg šiol koncertavome – Gintautas savo keliu, aš savo keliu. Na, o šiandien sugrįžtame kartu, kaip grupė „Dinamika“, – pasidžiaugė Irma ir neslėpė jaudulio.

„Esame susijaudinę, bet tuo pačiu ir džiaugiamės. Norime prisiminti šį jausmą, o tuo pačiu priminti dainas, kurių klausė 90-ųjų karta“.

„Šiandien bus veiksmo!“ – pridūrė Irma Jurgelivičiūtė ir nuskubėjo ruoštis ypatingam vakaro sugrįžimui.

Dainininkės Irmos Jurgelevičiūtės ir grupės „Dinamika“ pasirodymas „Žalgirio“ arenoje – bene didžiausias šių metų siurprizas, kurį pateikė apdovanojimų M.A.M.A organizatoriai. Irma Jurgelevičiūtė, šiuo metu vykdanti solinę veiklą, su grupe nekoncertavo daugiau nei 20 metų.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.

Dar prieš apdovanojimus I.Jurgelevičiūtė pasakojo, kad labai jaudinasi, tačiau kartu nekantrauja ir nori sudainuoti visų pamėgtus hitus – „Padovanok man“, „Abejingumas“, „Ačiū tau“, „Meilės lietus“, „Tu palinkėk man gero vėjo“.

„Kokie mano lūkesčiai? Noriu sudainuoti tai, kas buvo gražiausia, jaukiai pabūti. Ant scenos žengsiu tiesiog džiaugtis ir skambėti širdimi. Tikiuosi, jaudulys nepakiš kojos, nors keliai tikrai virpės. Jau dabar iš laimės spurda širdis, kad ant M.A.M.A scenos vėl susijungs daina, emocija ir tai, kas tikra“, – dar prieš pasirodymą tikino Irma.

Išties „Dinamikos“ dainų melomanai buvo labai pasiilgę – garsiausius kūrinius kartu su I.Jurgelevičiūte traukė visa „Žalgirio“ arena.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija / Teodoro Biliūno nuotr.

Atlikėja džiaugėsi, kad metai iš metų vykstantys M.A.M.A apdovanojimai sulaukia didelio žmonių susidomėjimo ir entuziazmo.

„Noriu, žinau ir tikiu, kad prakalbinsime žmonių širdis ir dar duosime gero draivo scenose su mūsų šlageriais. Vis galvoju, kad gyvenimą turime švęsti“, – kalbėjo atlikėja.

Penktadienio vakarą į „Žalgirio“ areną rinkosi muzikos, verslo ir pramogų pasaulio atstovai. Prieš renginį raudonuoju kilimu žėngė ir fotografams mielai pozavo renginio svečiai ir nominantai.

M.A.M.A 2021 apdovanojimų ceremonija ir koncertas (131 nuotr.)
+125
Apdovanojimų M.A.M.A 2021 raudonojo kilimo svečiai (231 nuotr.)
+225
Skaitykite daugiau