Legendinė merginų grupė „Spice Girls“ grįžta – gerbėjai šluoja koncertų bilietus

„Spice Girls“ narės Melanie Brown, Melanie Chisholm, Geri Halliwell, Emma Bunton ir Victoria Beckham (2012 m.) / „Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-11-11 15:32
Po daugybės gandų, grupė sugrįš dar kartą pasirodyti gerbėjams ar ne, pagaliau priimtas teigiamas sprendimas, teigia grupei artimi šaltiniai.

Merginų grupės sugrįžimu itin džiaugiasi ir dainininkė Adele, kuri tikina, dėl to netverianti džiaugsmu. Savo „Instagram“ paskyroje Adele pasidalijo vaikystės nuotrauka, kurioje ji pozuoja savo kambaryje prie grupės plakatais iškabintos sienos.

„Jaučiuosi lygiai taip pat, kaip nuotraukoje, – rašė Adele. – Aš PASIRUOŠUSI!“.

Grįžta ne visos grupės narės – Victoria Beckham, kaip ir anksčiau, skeptiškai žiūri į grupės atsikūrimo planus ir atsisako kartu koncertuoti.

Pranešama, kad „Spice Girls“ 2019-aisiais metais planuoja leistis į turą ir savo koncertus surengti 13-koje stadionų.

VIDEO kadras: Spice Girls - Say You\'ll Be There
VIDEO kadras: Spice Girls - Say You\'ll Be There

Pasak „Sun“ portalo, merginos grįžta tam, kad dar kartą pradžiugintų gerbėjus didžiausiais savo hitais. Visos grupės narės džiaugsmingai pritarė šiam susivienijimui, išskyrus Victoria Beckham, kuri atsisakė dalyvauti bet kokiuose pasirodymuose.

Skaičiuojama, kad šis sugrįžimas turėtų atnešti net 12 milijonų svarų sterlingų, o jau dabar, vos pasirodę bilietai iššluojami iškart.

„Sun“ teigia, kad „merginos nekantrauja sulaukti kada galės leistis į turą ir vėl džiuginti gerbėjus savo didžiausiais hitais“. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai