Legendinė „Labanakt, vaikučiai“ vedėja Teta Beta atsisveikina ir su radiju: „Viskam yra pradžia ir pabaiga“

Bernadeta Lukošiūtė, daugeliui pažįstama kaip Teta Beta, atsisveikino su radijo eteriu / „ŽMONĖS Foto“ ir LRT nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-05-29 08:47
Po daugiau nei 50 metų darbo televizijos ir radijo eteryje Bernadeta Lukošiūtė (71), daugeliui pažįstama kaip Teta Beta, atsisveikina su klausytojais ir šį sekmadienį kviečia paskutinįkart išgirsti radijo laidą „Tetos Betos viktorina“.

„Viskam yra pradžia ir pabaiga. Tai buvo labai intensyvus, tačiau ir labai mylimas darbas. Esu smalsus, skaitantis žmogus, tad visą savaitę ruošdavausi ieškodama įdomios informacijos viktorinai, kad sekmadienio ryto valanda būtų gyva ir įdomi. Esu be galo dėkinga klausytojams už jų meilę, už tai, kad klausė, kad skambino ir rašė“, – atsisveikindama sako B.Lukošiūtė, daugiau nei du dešimtmečius kūrusi ir tiesioginiame radijo eteryje vedusi laidą šeimai „Tetos Betos viktorina“.

Bernadeta Lukošiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Bernadeta Lukošiūtė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Su Tetos Betos vedamomis televizijos ir radijo laidomis Lietuvoje užaugo kelios kartos. Tetą Betą žino ir atsimena net ir tie, kurie seniai nebeskaitome pasakų ir nežiūrime animacinių filmukų. Atsisveikinti visada šiek tiek liūdna, o atsisveikindami su Teta Beta atsisveikiname su ištisa epocha. Iš tiesų, Tetos Betos vedamos laidos buvo tapusios tikru reiškiniu, prie TV ekranų, o vėliau ir prie radijo imtuvų sutraukusiu būrius vaikų. Dėkojame Bernadetai už visus tuos metus, kuriuos ji buvo su mumis, už dėmesį ir šilumą, kuriuos ji dalijo ugdydama mūsų mažuosius“, – sako LRT vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Beata Lukošiūtė/J. Semeto nuotr.
Beata Lukošiūtė/J. Semeto nuotr.

Radijo diktore dirbusi Bernadeta Lukošiūtė vaikams skirtas laidas per Lietuvos televiziją pradėjo vesti 1975 m., kai buvo pradėta transliuoti laida „Labanakt, vaikučiai“. Vėliau Teta Beta vedė TV laidą „Labanaktukas“.

„Tetos Betos viktorina“ šį sekmadienį, gegužės 31 d. – 10.05 val. per LRT radiją. Nuo birželio 7 d. sekmadieniais radijas kvies mažuosius klausytis žinomų Lietuvos aktorių įgarsintų radijo spektaklių vaikams.

Bernadeta Lukošiūtė / Enrikos Samulionytės nuotr.
Bernadeta Lukošiūtė / Enrikos Samulionytės nuotr.
Temos:
Aktualu Vaikai

Naujausi straipsniai