Legendinė Katažinos ir Deivydo Zvonkų meilė: per pirmą pasimatymą kirto šonkauliukus, pasipiršo žinute, o tada ilgai trynėsi

Katažina ir Deivydas Zvonkai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-05 11:32
Katažina ir Deivydas Zvonkai yra iš tų porų, kurias jungia ne vien asmeninis gyvenimas, bet ir darbinė veikla. Jis rašo jai dainas, abu dalyvauja įvairiuose televizijos projektuose, augina dvynukus. Tačiau daugybė jų meilės detalių iki šiol buvo laikomos paslaptyje – iki atviro ir provokuojančio interviu laidoje „Legendinės meilės“ su Orestu ir Džilda Vaigauskais.

Pirmoji „Legendinių meilių“ laida šį vakarą bus su kovo 8-osios nuojauta. Kino teatre apsilankę laidos vedėjai susitiks su savo herojais Katažina ir Deivydu. Kukliai ir atsargiai prasidėjęs pokalbis greitai pasisuks apie seksą, pirmuosius bučinius, piršlybų ir nėštumo detales.

Kalbėdami apie santykių pradžią Zvonkai neslepia, kad savotiško išbandymo laikotarpio jiems reikėjo. „Ji buvo įvardijusi tokią sparnuotą frazę – apsitrynimo laikotarpis, tai sakiau, ok, trinkimės. Kai ji sirgo kartą, tai aš ją visą spiritu ištryniau...“ – pasakojo Deivydas.

Katažina prisimena, kad pirmą kartą pamačiusi Deivydą labai susijaudino dėl to, jog jis pražilęs. „Galvoju, nu va, koks žmogui sunkus skyrybų laikotarpis“, – prisimena Katažina. „Bet tiesa ta, kad aš 10 metų dažiau plaukus ir kai nustojau dažyt, visi sako – kaip tu pražilai“, – paaiškina Deivydas. Vis dėlto pokalbio metu jis prisimins skyrybas su pirmąja žmona ir, Deivydo teigimu, tai, kad nudegė pirmoje santuokoje, jam gerokai pagelbėjo kuriant naujus santykius. „Katažinai labai pasisekė gyvenime, kad aš į santykius su ja įpuoliau jau apdirbtas, nusvilęs, supratęs, kas yra kas ir daug ko bendravime mokėjau iš patirties. Manau, kad jei nebūtų tos karčios patirties su pirmąją santuoka, aš būčiau dar nepatyręs geltonsnapis ir matyčiau kaip savo ausis šią nuostabią moterį“, – pripažino Deivydas.

Prisiminusi pirmąjį pasimatymą su Deivydu Katažina iki šiol stebisi savo elgesiu „Aš šiaip nevalgau (per pasimatymus), o mes susitikom su Deivydu, nuėjom, prikirtom šonkauliukų, pakalbėjom „pa dušam“. Ir tada supratau, kad kažkaip čia per gerai jaučiuosi...“, – pasakojo Katažina. Tačiau Džildą labiausiai šokiravo Katažinos pasakojimas apie piršlybas. „Važiavom į Trakus, buvo žiema ir mano vyras sugalvojo, kad pasipirš. Ir jisai man pasipiršo žinute“.

Kodėl būdamas šalia Katažinos Deivydas jai rašė piršlybų žinutę? Ką jam atrašė Katažina? Kokios tautybės judviejų vaikai? Kada ir kur pirmą kartą pasibučiavo Zvonkai? Daugybė intymių detalių iš poros gyvenimo jau šį vakarą 20 val. laidoje „Legendinės meilės“ per TV3.

„Legendinės meilės“ – pirmadieniais 20 val. per TV3!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai