Legendinė grupė „Bon Jovi“ koronaviruso akivaizdoje: susirgus klavišininkui, solistas apie tai rašo dainas

„Bon Jovi“/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-03-23 13:29
Koronaviruso infekcija pasiekia vis daugiau pasaulinio garso žvaigždžių: šįkart virusas neaplenkė ir legendinės roko grupės „Bon Jovi“.

Susirgo legendinės JAV grupės klavišininkas, 58-erių Davidas Bryanas, kuris apie tai paskelbė savo socialiniuose tinkluose.

„Gavau rezultatus dėl koronaviruso. Atsakymas buvo teigiamas. Sergu savaitę, bet kasdien jaučiuosi vis geriau", – rašė muzikantas.

D. Bryanas teigė, kad yra izoliuotas jau septynias dienas, tačiau savo gerbėjus ragino dėl jo sveikatos nesijaudinti.

Deividas Bryanas/Vida Press nuotr.
Deividas Bryanas/Vida Press nuotr.

Susirgus Deividui Bryanui, grupės solistas Jonas Bon Jovi socialiniuose tinkluose pristatė naujos dainos „Daryk, ką gali“ priedainį, kuris yra dedikuotas visiems žmonėms, kurie vienaip ar kitaip kenčia pasaulinės koronaviruso krizės metu.

„Tai yra laiko išbandymas, esame visiškoje nežinomybėje. Bet viena aišku, kad mes tai padarysime. Dabar aš darau tai, ką moku geriausiai –  groju su gitara ir bandau jums perteikti savo mintis. Galbūt, praskaidrinti jūsų dieną“, – sakė Joni iš studijos kambario. 

Grupės narys gerbėjams pasiūlė idėją: papasakoti savo išgyvenimus, o šis juos sudės į dainą.

„Štai mano idėja: pilną dainą sukursime kartu. Pasakyk, ką išgyveni. Papasakok, kaip jautiesi. Pasakyk, jei tau skauda, ​​papasakok apie vidurinės mokyklos baigimą, kuris bus atšauktas, papasakok apie duotą pažadą, kuris neišsipildė. Kalbėk apie prarastą atlyginimą, apie baimę, kai žiūri pro savo langą ir galvoji, ką daryti. Tik atmink, kad mes tai išgyvensime", – sakė jis.

Jonas Bon Jovi/Vida Press nuotr.
Jonas Bon Jovi/Vida Press nuotr.

Tuomet Jonas Bon Jovi atliko dainos priedainį – graudžią baladę su pritariamuoju choru: „Kai tu negali padaryti to, ką darai, tu darai tai, ką gali. Tai nėra mano malda, tai tik mintis, kurią noriu atsiųsti. Mes pasimetę, bet nepalūžę ir visa tai suprantame. Kai tu negali padaryti to, ką darai, tu darai tai, ką gali“.

Legendinė roko grupė susibūrė 1983 m. ir jau beveik keturis dešimtmečius tęsia įspūdingą karjerą. Karališkame roko grupių olimpe vietą pelniusi „Bon Jovi“ pardavė daugiau nei 130 mln. albumų, surengė daugiau nei 2800 koncertų, grojo daugiau nei 50 pasaulio šalių, kur koncertuose apsilankė per 35 mln. gerbėjų.

Naujausi straipsniai