Legendinė diktorė Sigita Stankevičiūtė prieš atranką televizijoje badavo, o kostiumėlį skolinosi iš Zitos Kelmickaitės

Sigita Stankevičiūtė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Vienai diktorių atrankų kostiumėlį skolinausi iš Zitos Kelmickaitės. Ji kaip tik vadovavo ansambliui, kuriame dainavau. Iki šiol pamenu Zitos patarimą – Sigita, tu dar tas dienas iki atrankos pabadauk, kad būtum laibesnė. Paklausiau, badavau“, – prisiminimais apie atrankas ir darbą televizijoje prieš 30 metų dalijosi legendinė diktorė Sigita Stankevičiūtė.

Pasak Sigitos, į atranką susirinko juoda kelių šimtų žmonių minia, o atrinktieji dar ketverius metus tobulino tarties, kirčiavimo, balso valdymo įgūdžius.

Sigita Stankevičiūtė

Bendrovės „Eika“ įkūrėjas, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos prezidentas Robertas Dargis laidoje "Valanda su Rūta" pasakojo apie vieną pirmųjų veiklų – vestuvių muzikanto darbą, už kurį gaudavo 50 rublių atlyginimą. „Prieš 22 metus aš buvau niekas. Išsinuomojau du rašomuosius stalus ir keturias kėdes, mokėjau nuomą už stalus ir 16 m2 kabinetą. Nuo to ir pradėjau verslą. Perėjau visus etapus, todėl noriu pasakyti, kad reikia atiduoti labai daug energijos ir išmanumo, kad atrastum vietą“, – pasakojo R. Dargis. Šių metų pradžioje turtingiausių žmonių šimtuke Robertas užėmė 68 vietą, o jo turtas vertinamas 53 milijonais eurų.

„Dažnam svarbiau žibėti žurnalų puslapiuose nei išgarsėti savo idėjomis ar realiais darbais“, – sakė Juozas Statkevičius, madų kūrėjas, netrukus pristatysiantis 10-ąjį, jubiliejinį, madų šou.

„Pradėjau nuo 200 litų algos, dirbau po 12 darbo valandų. Būta laiko, kai neturėjau, ką valgyti, bet man, kurį augino viena mama mokytoja iš vargano savo atlyginimo, norėjosi gyventi geriau“, – pasakojo plaukų ir įvaizdžio stilistas Kęstutis Rimdžius. Jo šūkis: „Jei gyvenime tau kažkas nesiseka, vadinasi, arba per mažai dirbi, arba per mažai nori“.

Tuo metu LNK informacinės pramoginės laidos „Labas vakaras“ vedėja Lavija Šurnaitė-Kairienė pasakojo karjerą televizijoje pradėjusi nuo orų mergaitės darbo. „Netrūksta norinčių būti ekrane, tačiau nė vienas jų neįsivaizduoja, kad už plačių šypsenų ir dailaus įvaizdžio slypi juodas juodas darbas“, – sakė Lavija.

Pokalbių laida „Valanda su Rūta“ – ketvirtadienio vakarą 20.00 val. per LNK.

Skaitykite daugiau