Legendarinis estrados duetas Orestas ir Džilda Vaigauskai kviečia į pasimatymus

Orestas ir Džilda Vaigauskai/ „Domino“ nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2020-02-13 10:57
Šių dviejų ekspresyvių, spalvingų ir geros nuotaikos nestokojančių žmonių pristatyti daugeliui ir nebereikia.

Pastaruoju metu visi Lietuvoje nepaliauja kalbėti apie juos – legendarinę Vaigauskų familiją bei jos legendinius nuotykius Esperanzoje, TV eteryje, socialiniuose tinkluose ir scenoje. O šį pavasarį estrados solistų duetas surengs ir pačius geriausius bei didžiausius koncertus-muzikinius reviu LEGENDINĖS LEGENDOS Kaune, Vilniuje ir Palangoje. 

Orestai ir Džilda, papasakokite, iš kur jūs esate?

Orestas: Galvojau, kad mus ir taip visi pažįsta, bet tiek to, galim priminti. Esame Orestas ir Džilda Vaigauskai, legendiniai estrados solistai iš Kauno. Vedę jau šimtą metų. Jau, žinokit, visko matę ir šeimyniniame, ir sceniniame gyvenime. 

Džilda: 35 metus scenoje praleidom! Kas gi dar tiek scenoje yra išbuvę?! Mes tokie bohemiško gyvenimo gurmanai, labai modernūs žmonės, ne kokie dundukai, nematę telefono su instagramais. 

Orestas: Kokiais gramais, mama? Dar pamiršai pridurti, kad esam nevaržomos seksualinės energijos geros valios ambasadoriai.

Džilda: Taip, be sekso nebūtų mūsų visų.

Orestas ir Džilda Vaigauskai/ „Domino“ nuotr.
Orestas ir Džilda Vaigauskai/ „Domino“ nuotr.

O ką jūs veikiate scenoje? 

Orestas: Kaip tai ką? Mes koncertuojame, vedame renginius, rengiame muzikinius reviu. Žodžiu, duodam džiazo abu, nes parakas iš šiknos dar nebyra! 

O kas tie muzikiniai reviu? 

Džilda: Vaikeli, čia toks išskirtinis humoro muzikinis šou LEGENDINĖS LEGENDOS su pačiais geriausiais muzikantais, kuriuos su tėveliu atsirinkom surengę didžiulę atranką. Jis išsiskiria dvasine ir materialine kokybe. 

Orestas: Šitame muzikiniame reviu mes jums atskleisime visas paslaptis iš mūsų legendarinės poros gyvenimo ir faktinai apsinuoginsime prieš visą Lietuvą!

Orestas ir Džilda Vaigauskai/ „Domino“ nuotr.
Orestas ir Džilda Vaigauskai/ „Domino“ nuotr.

Džilda: Taip, mažai kas žino, bet iš tikrųjų praktiškai mes esame visą lietuvišką estradą įkvėpę savo nevaržoma seksualine energija! Žinokit, beveik visos garsiausios lietuviškos dainos, kurios dabar yra sulaukusios legendinio populiarumo, kilusios iš mūsų kažkada pasakytų frazių! Oi, kiek daug jūs dar nežinote, žmonės...

Orestas: Todėl mūsų muzikiniame reviu jūs pagaliau ir sužinosite visą tiesą apie auksinių šlagerių atsiradimą, apie lietuviškos estrados užkulisius su pačiomis smulkiausiomis ir intymiausiomis detalėmis! 

Džilda: Tėveli, pamiršai paminėti, kad mes patys ir atliksime visas tas dainas kartu su gyvo garso grupe. Vien tik gyvi balsai, jokių ten minusų, vien tik pliusai. 

Orestas: Ir dar sulauksite fantastiškų ir netikėtų muzikinių svečių, nustebinsiančių savo auksiniais devynbalsių pečelindų balsais! Taigi, pažadame nepakartojamą vakarą! 

Abu kartu: Koz Vy Olvaiz Lav Jū! 

Ačiū už nepakartojamos vertės pokalbį!

Ačiū ir jums, ir Lec Ze Mjuzik Plej!

Dėmesio!

Jei nepagrobs ateiviai, išskirtinės LEGENDINĖS LEGENDOS koncertuos jau visai netrukus! Pasirodymai vyks kovo 14 d. Kaune (Kauno valstybinėje filharmonijoje), kovo 21 d. Vilniuje (koncertų salėje „Compensa“) ir kovo 28 d. Palangoje (Palangos koncertų salėje). Bilietus platina kakava.lt. Lėkit pirkt, kol ne vėlu!

Orestas ir Džilda Vaigauskai/ „Domino“ nuotr.
Orestas ir Džilda Vaigauskai/ „Domino“ nuotr.
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai