Ledo šou netrukus surengsiantys Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas: „Namo darbinių problemų neatsinešame"

Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Gabrielė Valaitytė
Publikuota: 2018-10-27 18:20
Legendinė čiuožėjų pora Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas prieššventiniu laikotarpiu Lietuvoje surengs net tris ledo šou. Tęsdami prieš kelis metus pradėtą gyvo garso projektą Margarita ir Povilas šiemet kvies į antrąją „Roko simfoniją ant ledo“.

Dailiojo čiuožimo čempionai žiūrovams yra paruošę ypatingų staigmenų: Margarita ir Povilas uždainuos, o ant ledo bus siekiama netgi Gineso rekordo. „Šiemet mūsų šou – eksperimentinis“, – prisipažįsta Povilas.

Jūsų rengiamas ledo šou vyks jau 17-ąjį kartą. Ko šiemet tikėtis gerbėjams ir kokios bus jūsų rolės?

P: Mes esame šou prodiuseriai ir tai yra mūsų pagrindinė rolė. Visas kitas roles atlieka kviestinės žvaigždės. Kaip ir kiekvienais metais, manau, visi iš šou išeis patenkinti, gavę didelę grožio dozę. Mums yra didelė garbė kiekvienais metais į Lietuvą sukviesti geriausius pasaulio čiuožėjus, kurie parodo savo talentą Lietuvos žiūrovams. Šių metų pasirodymas bus išskirtinis, visi kūriniai, kurie skambės šou pirmą kartą bus atlikti gyvai, juos atliks simfoninis orkestras.

M: O mes visi gyvai čiuošime (juokiasi).

P: Mūsų su Margarita laukia ir dar vienas didelis iššūkis – mes badysime dainuoti. Apie tai jau ilgai svajojome. Taip jau sutapo, kad šiemet per mūsų šou darysime dar vieną įdomų dalyką. Kartu su čiuožėjais pasirodymą surengs ir atlikėjas Dmitrijus Nazarovas, kuris scenoje sieks Gineso rekordo. Mes labai tikimės, kad su žiūrovų pagalba jam pavyks tai padaryti. Tai bus – unikalus numeris.

Ledo šou akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Ledo šou akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Ar tai pirmas kartas kuomet gyvai dainuosite?

P: Dalyvavome keliuose muzikiniuose televizijos projektuose. Margarita dainavo su Andriumi Butkumi, aš – su Ona Kolobovaite ir su Inga Valinskiene. Tačiau per mūsų šou – niekada nebandėme to daryti. Šis sumanymas brandintas nuo praeitų metų. Šiemet mūsų šou – eksperimentinis.

M: Povilas praeitais metais pabandė vedėjauti per mūsų šou – jam tai labai patiko. Žiūrovams irgi.

P: Mes galvojame, kad jeigu pavyks gerai sudainuoti – kitais metais šį projektą darysime be ledo šou – tik dainuosime (juokiasi).

M: O visi dainininkai čiuoš ant ledo (juokiasi).

Ar tam ruošėtės specialiai? Lankėte vokalo pamokas?

P: Kadangi visą vasarą praleidome Sočyje dalyvaudami šou „Romeo ir Džiuljeta“, kuriame atlikome Kapulečių galvos ir...galvienės (juokiasi) vaidmenis – mums teko garbė mokytis pas ypatingą vokalo mokytoją. O ko jis mus išmokė galės įvertinti lietuviai.

Ar scenoje jūs pasirodysite duetu?

P: Su Margarita nusprendėme, kad jos pasirodymas bus skirtas man, o mano – jai.

M: Tegul žiūrovai neišsigąsta, mes dainuosime tikrai nedaug (juokiasi).

Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Minėjote, kad kartu su jumis ledo šou pasirodys gausybė žvaigždžių. Kas jie tokie?

P: Kartu su mumis pasirodys aukščiausius titulus turintys profesionalai. Šiemet Lietuvos žiūrovai galės išvysti olimpinių, dukart pasaulio ir penkiskart Europos čempionų Tatjanos Totmianinos ir Maksimo Marinino, pasaulio profesionalų čempionų Jelenos Leonovos ir Andrejaus Chvalko, Europos čempiono čeko Tomašo Vernerio bei Gruzijos čempiono Vakhtango Murvanidzės pasirodymus. Į Lietuvą taip pat atvyks savo ypatingais triukais garsėjanti pora Elena Jovanovič ir Nodari Maisuradzė, Rusijos čempionas Jevgenijus Kuznecovas, prestižinių ledo šou solistai iš Anglijos Fiona Zaldua ir Dima Suchanovas bei Lietuvos čempionai Alison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Pirmą kartą Lietuvoje viešės ir daugkartinis Italijos čempionas Ivanas Righinis bei akrobatinio čiuožimo meistras Dmitrijus Nazarovas.

Mūsų šou sąstatas – labai didelis. Taip pasirodys ir simfoninis orkestras, kuriam diriguos Vytautas Lukočius. Scenoje pasirodymus surengs dainininkai: Ieva Zasimauskaitė, Vladimiras Kovaliovas, Česlovas Gabalis, Tadas Juodsnukis, grupė „Ritmas kitaip“ ir dar daugelis kitų.

Šou „Queen Symphony ant ledo“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Šou „Queen Symphony ant ledo“ / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kodėl renkatės roko muzikos tematiką? Ar ši muzika jums artima?

M: Iš pradžių norėjome pasirodymo su simfoniniu orkestru. O roko muzika labai gražiai su juo dera. Roko tema – labai plati, o kol kas ją labai mažai palietėme. Pernai roko balades gyvai atliko dainininkai, o mes stebėjome žiūrovus – jiems labai patiko. Čiuožėjams pagal roko muziką šokti taip pat labai patiko. Todėl nutarėme roką parodyti iš kitos pusės.

Ar ilgai kūrėte šou koncepciją?

M: Ją kūrėme ne tik mes.

P: Mes antrus metus dirbame su režisiere Rasa Misokiene ir ji generuoja visas idėjas, šou viziją, režisierinį pateikimą. Bandome įsiklausyti į jos pasiūlymus ir juos pernešti ant ledo. Žodžiu, vyksta bendras kūrybinis procesas. Tik pasibaigus praeitų metų pasirodymui pradėjome kurti naują šou. Procesas vyksta visą laiką,

M: Pirmoj eilėj pradedame kurti galvoje (juokiasi).

P: Šiemet ant ledo vyks gatvės gyvenimas, miestas roko dvasioje. Pagal tą tematiką buvo kuriama ir scenografija, ir parinkti kūriniai. Na, o žvaigždės jau išsirinko, kuri daina kam patinka.

Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Margarita Drobiazko ir Povilas Vanagas / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Kokiai auditorijai skirtas ledo šou?

M: Visai šeimai, yra įvairiausių numerių – nuo linksmų, tinkamų vaikams iki rimtų – suaugusiems. Čia negros sunkusis metalas ir muzika bus tokia, kuri tinka įvairaus amžiaus žmonėms: nuo „The Beatles“ iki „Radiohead“.

P: Net ir mažiems vaikams čia bus į ką pažiūrėti. Vien tai, kad vaikas mato slystantį žmogų ledu – jam jau yra stebuklas. Aš prisimenu savo vaikystę, kai negalėdavau suprasti kaip jie tai daro. Kiekvienas artistas yra savotiškas, personažai skirtingi.

Jeigu ne čiuožėjai, kokia būtų jūsų profesija?

M: Būčiau aktore. Greičiausiai vaidinčiau kine arba teatre, bet čia tik aš. Povilas greičiausiai būtų gydytojas (šypsosi).

P: Ledas jau yra įgyvendintas, o kas bus toliau – žiūrėsime. Aš labai tikiuosi, kad Margarita netrukus subręs ir mes galėsime išvažiuoti gyventi į fermą. Ji jau irgi nori turėti karvę, arklį, auginti vištas... (juokiasi).

M: Pasibaigus karjerai – norėčiau gyventi ne su žmonėmis, o gyvūnais. Žiūrovų man jau užtenka, gal netgi įsteigčiau gyvūnų prieglaudą (juokiasi).

Judu visur kartu – ir scenoje, ir gyvenime. Ar nesunku dviems menininkams gyventi po vienu stogu?

M: Ne. Pas mus daug stogų (juokiasi). Profesija yra profesija, namai yra namai – tai du skirtingi gyvenimai. Namo neatsinešame problemų susijusių su darbu.

P: Atsinešame tik pačiūžas (juokiasi). 

Naujausi straipsniai