Ledo ritulininkas Darius Kasparaitis: apie buvusias žmonas, ašaras, skyrybų priežastis

Darius Kasparaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-22 16:16
Žinomiausio Lietuvos ledo ritulininko Dariaus Kasparaičio namuose Majamyje laidos „Bus visko“ komanda lankėsi vos prieš keletą savaičių. Darius jiems atvėrė duris į savo kasdienybę bei išskirtiniame interviu atvirauja apie buvusias žmonas, ašaras, skyrybų priežastis, uždirbtus milijonus ir pasikeitusį požiūrį.

Nuoširdžiame interviu Darius prisimena akimirką, kai būdamas vaikas suprato, jog yra azartiškas, o svarbiausia – komandos žmogus. „Niekada nepamiršiu, kai per televiziją rodydavo vaikų žaidynes, rungtyniaudavo komandos. O aš turėjau savo mylimiausią, kuri pralošė. Įeina mama į kambarį, o aš verkiu. Klausia manęs – kas nutiko? Sakau mano komanda pralošė…. Atsimenu tą momentą, nes visada labai norėjau laimėti ir būti geriausiu žaidėju“. 

Dabar Darius gyvena nuostabų šeimyninį gyvenimą, yra geriausias tėvas ir puikus vyras. Beje, tik sukūręs trečią šeimą užsitarnavo tokius epitetus. Jis pripažįsta, kad dėl prieš tai buvusių skyrybų kaltas ne kas kitas, o tik jis pats.

Stop
Stop

„Jei nesikeisi pats, keisi žmonas kiekvienais metais. Aš galvodavau, kodėl jos visos vienodos. Iš kitų šalių, o problemos tos pačios. Ir tik dabar supratau, kad čia ne žmonų, o mano problema. Kad aš ne taip elgiausi. Bet šiandien esu labai laimingas. Man pasisekė, nes turiu savo žmoną Lizą“, – pasakos D.Kasparaitis. 

Būtent su žmona Liza Darius šiandien augina net keturis vaikus ir yra priėmęs kai kuriems vyrams tikriausiai nelabai suprantamą poziciją – jau kelerius metus vyras laiką leidžia namuose su savo vaikais. Ir sako, kad tai – geriausias sprendimas jo gyvenime. 

Stop
Stop

„Mane labai daug mane išmokė vaikai, ramybės ir kantrybės. Suprantu, kodėl kartais vyrai bėga iš namų. Sunku būti namuose. Aš galvodavau, kaip lengva. Duodi moteriai pinigų, tegul būna namuose ir auklėja. Ir tik pats su jais pabuvęs supratau, ką tai reiškia. Dabar aš suprantu visas mamas“.

 

Pajutęs, kas yra šeimyninė laimė, pasikeitė Dariaus požiūris ir į uždirbamus pinigus. Vyras teigia iššvaistęs savo milijonus nežinia kam bei visada jautęs pareigą už visus mokėti, pirkti brangiausius daiktus ir važinėti tik su prabangiais automobiliais. O šiandien viskas kitaip.

„Nežinojau, ką reiškia pinigai. 10 ar 20 tūkstančių dolerių – koks skirtumas? Dabar suprantu, kad dešimt tūkstančių yra dideli pinigai. Sunku juos uždirbti. Sportininkai nelabai supranta, kiek normaliam žmogui kainuoja uždirbti tuos pinigus. Kaip sunkiai reikia eiti į darbą. Aš dabar daugiau gaunu kaifo iš gyvenimo nei važinėdamas prabangiomis mašinomis ar vaikščiodamas į prabangius restoranus. Vis galvodavau – kodėl aš toks nepatenkintas? Ir supratau, kad ne tame čia reikalas. Tikroji laimė – vaikai ir geri santykiai su žmona“.

Sekmadienį LNK laidoje „Bus visko“ žiūrovams Darius padarys ekskursiją po namus, papasakos apie savo naujus verslus ir neseniai atrastą kuklumą.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai