Ledinio vandens iššūkį priėmė ir Houmeris Simpsonas, estafetę jis perduoda Nedui Flandersui

Houmeris Simpsonas priima ledinio vandens iššūkį / Kadras iš vaizdo įrašo
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-30 16:24
„Ice Bucket Challenge“ pasiekė net ir animacijos pasaulį – lediniu vandeniu apsiliejo žiūrovų dievinamas „Simpsonų“ herojus Houmeris Simpsonas.

Animacinio serialo „Simpsonai“ prodiuseriai paviešino vaizdo įrašą, kuriame iki pusės nuogas Houmeris Simpsonas apipilamas kibiru ledinio vandens.

Savo ruožtu Houmeris Simpsonas „Ice Bucket Challenge“ iššūkiui nominavo kaimyną Nedą Flandersą, bičiulį Lenį bei realią asmenybę nekilnojamojo turto magnatą Donaldą Trumpą.

Houmeris Simpsonas ketino lengvai praslysti – ant savęs jis užsipylė tik stiklinę vandens ir pradėjo aimanuoti, kaip jam šalta. Tačiau jo laukė siurprizas: išdaigininkas Bartas iš sraigtasparnio ant tėvo užpylė ne tik vandens, bet ir užmetė pingvinų, baltąjį lokį, ledo ritulininkų komandą, sniego senį, ledų vagonėlį ir k.

„Ice Bucket Challenge“ akcija prasidėjo liepos mėnesį ir per socialinius tinklus labai sparčiai paplito per visą pasaulį. Šios akcijos tikslas – padėti surinkti pinigų organizacijai, ieškančiai vaisto nuo nepagydomos ligos šoninės amiotrofinės sklerozės (ALS).

Prie akcijos noriai jungiasi ryškiausios pramogų pasaulio žvaigždės, tarp kurių yra Britney Spears, Tomas Cruise'as, Robertas Downey jaunesnysis, Oprah Winfrey, Jennifer Lopez, Justinas Bieberis ir daugelis kitų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai