Ledinė ledi: Scarlett Johansson nė nedirstelėjo į ją pabučiuoti bandžiusį Johną Travoltą

Scarlett Johansson ir Johnas Travolta / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-02-23 17:27
Prieš „Oskarų“ įteikimo ceremoniją aktorius Johnas Travolta (61 m.) pastebėjo šalia ant raudonojo kilimo pozuojančią perpus jaunesnę kolegę Scarlett Johansson (30 m.) ir priėjo prie jos norėdamas nusifotografuoti drauge. Tačiau akivaizdu, kad Scarlet Johansson jis nė kiek nedomino ir ji išliko jam absoliučiai abejinga, net kai Johnas Travolta apsikabino ją per liemenį ir bandė pabučiuoti.

 

Daugiau apie „Oskarų“ įteikimo ceremoniją skaitykite ČIA

Nors Johnas Travolta į „Oskarų“ apdovanojimų ceremoniją atėjo su žmona Kelly Preston, tačiau neatsispyrė pagundai įsiamžinti kartu su viena seksualiausių pasaulio aktorių. Tik vargu ar jis galėjo tikėtis tokio jos abejingumo: antai kai Johnas Travolta rankomis apsivijo Scarlett Johansson liemenį ir palinko jos pabučiuoti, ši į kolegą net neatsisuko ir fotografams pozavo taip, tarytum šalia jos nieko nebūtų.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Nieko nepešęs Johnas Travolta gėdingai atsitraukė, o nuotraukos, kuriose įamžintas jo bandymas pasimeilinti Scarlett Johansson, akimirksniu apskriejo pasaulio žiniasklaidą.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Oskarų“ apdovanojimuose pasirodžiusi Lady Gaga dėl savo įvaizdžio praminta valytoja

Tokia abejinga ir rimta Scarlett Johansson buvo tikrai ne visą vakarą – štai kai šalia jos buvo sutuoktinis Romainas Duriacas, ji nevengė nusifotografuoti su juo apsikabinusi ar besišypsanti.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai