LeBronas Jamesas su žmona Savannah Brinson paminėjo santuokos metines: „Be tavęs būčiau niekas“

LeBronas Jamesas su žmona Savannah Brinson / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-09-15 15:01
NBA žvaigždė LeBronas Jamesas antradienį socialiniuose tinkluose pasidalijo jausmingu įrašu, kuriame sveikino savo žmoną Savannah Brinson su 8-osiomis santuokos metinėmis.

Vienas žymiausių pasaulio krepšininkų LeBronas Jamesas savo „Facebook“ ir „Instragram“ paskyrose santuokos metinių proga pasidalijo nuotraukomis iš jo ir žmonos Savannah Brinson vestuvių, vykusių 2013 m. rugsėjį. Fejerverkų fone besibučiuojančių sutuoktinių nuotrauką lydėjo meilės kupinas prierašas, kurį susiejo su rugsėjo 13-ąją vykusiu „Met Gala“ pokyliu.

„Mūsų asmeninė „Met Gala“ prieš 8-erius metus. Laimingos sukakties, karaliene! Kas aš esu be tavęs šalia manęs, ogi visiškas niekas! Myliu tave“, – gražia švente džiaugėsi krepšininkas.

Our own personal Met Gala 8 years ago. Happy Anniversary Queen!! Who am i w/o you in my corner, ABSOLUTELY NOTHING! Love you ♾ 👸🏾🤎🤎🤎🤎🤎

Posted by LeBron James on 2021 m. rugsėjo 14 d., antradienis

L.Jamesas savo ilgametę mylimąją iš mokyklos laikų vedė 2013 m. Į Grand Del Mar poilsiavietėje vykusią šventę susirinko keli šimtai kvietimus gavusių svečių, tarp jų – ir dainininkė Beyonce su vyru, reperiu Jay-Z.

Krepšininkas savo ilgametei merginai pasipiršo 2011 m. Naujųjų metų naktį, o vėliau, dalyvaudamas Ophros Winfrey TV laidoje prisipažino, kad kaip reikiant jaudinosi. „Jaučiausi lyg per finalines rungtynes“, – teigė vyras.  

Pora augina tris vaikus – sūnus LeBroną jaunesnįjį, Bryce‘ą ir dukrą Zhuri.

Fotogalerija:

Naujausi straipsniai