Lažybų tarpininkai: Donatas Montvydas suklups ties „Eurovizijos“ finalo slenksčiu

Donatas Montvydas / eurovision.tv nuotr.
Šaltinis: 15min.lt
AA

Ketvirtadienio vakarą lietuviai sulaikę kvėpavimą stebės tarptautinio dainų konkurso „Eurovizija 2012“ antrąjį pusfinalį, kuriame pasirodys Lietuvos atstovas Donatas Montvydas. Nors pats atlikėjas minėjo, kad į Azerbaidžano sostinę Baku vyksta laimėti, lažybų tarpininkai lietuvio tarp konkurso favoritų neįvardija ir netgi abejoja, ar D.Montvydui pavyks prasimušti į finalą.

„Dėl lietuvio pergalės „Eurovizijoje“ lažinasi tik pavieniai rizikos nebijantys asmenys, kurie stato kuklias sumas. Net ir patys lietuviai nestato už D.Montvydo pergalę – jie labiausiai tiki Švedijos triumfu, prie lyderių priskiria Rusijos, Norvegijos ir Vokietijos atstovus, – sakė Europos interneto lažybų bendrovės „Unibet“ atstovas Anthony Cousinsas. – Nors lažybų tarpininkų prognozės lietuviui nepalankios, jau ne sykį įsitikinome, kad kiekviename konkurse įvyksta netikėtų staigmenų. Reikia tikėtis, kad ir D. Montvydas pranoks kuklius lūkesčius.“

D.Montvydas ir jo romantiška baladė „Love is Blind“ yra ties antrojo pusfinalio 10 vietos slenksčiu, kurį peržengęs atlikėjas užsitikrintų kelialapį į finalinį etapą. Tikimybė, jog į jį lietuvis prasimuš, lygi 46,5 procento. Tokią pat galimybę patekti į „Eurovizijos 2012“ finalą turi ir Gruzija bei Olandija.

„Unibet“ duomenimis, net ir patekusi į finalą Lietuva turėtų vos 0,33 proc. tikimybę jį laimėti. Pagal šį rodiklį Lietuva dalijasi 31-41 vietomis su kitomis 11 valstybių, tarp kurių – Bulgarija, Austrija, Makedonija ir kitos.

Antrojo pusfinalio ir viso „Eurovizijos 2012“ konkurso lyderiu „Unibet“ lažybų tarpininkai įvardija Švedijos atstovę Loreen ir jos dainą „Euphoria“. Tikimybė, kad ši šalis švęs pergalę siekia net 43,5 procento.

Po švedų atlikėjos rikiuojasi Airijos ir Rusijos atstovai. Tikimybė, kad „Euroviziją“ laimės šmaikštieji dvyniai iš Airijos – grupė „Jedward“ – yra  14,3 procento. Nuotaikingieji skandalistai airiai lenkia trečioje vietoje atsidūrusias Rusijos atstoves – močiutes iš grupės „Buranovskiye Babushki“. Tikimybė, kad linksmosios dainos „Party For Everybody“ atlikėjos laimės tarptautinį konkursą, siekia 10 procentų.

Skaitykite daugiau