Lažybininkų prognozės likus keletui valandų iki finalo: kurioje vietoje „The Roop“?

„Go_A“, „Måneskin“, „The Roop“, Barbara Pravi / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-22 14:41
Po metų pertraukos sugrįžęs „Eurovizijos“ konkursas kelia aistras visame pasaulyje. Ištikimiausi jo gerbėjai jau seniai išsirinko savo favoritus, o lažybininkų lentelėje prognozės sparčiai keitėsi pastaruosius keletą mėnesių. Kam jie visgi žada pergalę likus keletui valandų iki finalo?

Šiais metais dėl garbės būti paskelbtiems „Eurovizijos“ nugalėtojais varžėsi 39 šalys. Gegužės 22 d. išvysime 26 iš jų. Į finalą pateko ir lietuviai „The Roop“, kuriems lažybininkai šiuo metu žada dešimtąją vietą dainų konkurse. 

 

Per pastaruosius mėnesius prognozės keitėsi taip greitai, kaip Lietuvoje orai. Šalimis lyderėmis vis dar laikomos Malta, Prancūzija, Šveicarija, Italija. Visos jos vienu ar kitu metu buvo atsidūrusios lažybininkų lentelės viršūnėje. 

 Grupė „Måneskin“ / Eurovision.tv nuotr.
Grupė „Måneskin“ / Eurovision.tv nuotr.

Likus visai nedaug laiko iki finalo, prognozuojama Italijos atstovų „Måneskin“ pergalė. Iškart po jų rikiuojasi Prancūzija, Malta, Ukraina ir Šveicarija. 

Įdomu tai, kad ukrainiečiai, sužibėję pirmajame pusfinalyje, greit įsiveržė į priekį ir įsitvirtino lažybininkų lentelės viršuje. Šiuo metu grupė „Go_A“ patenka į lyderių penketuką ir lenkia net šveicarą. 

„Eurovizijos“ lažybininkų lentelė finalo dieną
„Eurovizijos“ lažybininkų lentelė finalo dieną

„The Roop“ yra pirmame dešimtuke, tačiau viskas gali keistis, nes lažybininkų prognozės ne visuomet pildosi.

Finalo pasirodymų tvarką sudėliojo „Eurovizijos“ prodiuseriai, atsižvelgdami į kūrinio žanrą ir kitus aspektus. 

Jau anksčiau buvo skelbiama, kad Lietuvos atstovai pasirodys antroje finalo dalyje, šeštadienį į sceną grupė „The Roop“ žengs 18-ta. 

Dalyvaukite apklausoje ir išsakykite savo nuomonę. 

„Ahoy“ arena – viena didžiausių Nyderlanduose, o šiais metais ji išgarsės dar kaip ir  vieta, kurioje vyko didžiulis, kupinas šviesų bei originalių idėjų konkursas. Dėl galimybės paruošti sceną „Eurovizijai“ varžėsi galybė dizainerių, tačiau organizatoriai patikėjo šią misiją ilgamečiam savo srities asui, vokiečiui Florianui Wiederiui.

„Euroviziją“ vesti šiais metaiis patikėta atlikėjams Janui Smitui ir Edsiliai Rombley, laidų vedėjai Chantal Janzen bei „YouTube“ žvaigždei Nikkie de Jager.

Kas parsiveš nugalėtojo statulėlę, paaiškės jau visai netrukus.

Naujausi straipsniai