Lažybas pralaimėjęs Jonah Hillas įsipareigojo pabučiuoti Channingo Tatumo vyriškąjį pasididžiavimą

Jonah Hillas ir Channingas Tatumas filme „Nevykėliai po priedanga 2“ / „ACME Film“ archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-27 14:57
Aktoriai Channingas Tatumas ir Jonah Hillas – puikus ekrano duetas, tuo kino mėgėjai įsitikinti galėjo 2012-aisiais kone iki nugriuvimo kvatodami stebėdami jų komediją „Nevykėliai po priedanga“. Šįsyk nelaimėliams policijos pareigūnams ir vėl teks apsimetinėti, tačiau jau ne vidurinės mokyklos moksleiviais, o koledžo studentais. Tiesa, dabar, prieš pat naujojo filmo „Nevykėliai po priedanga 2“ premjerą, žurnalistai prisiminė Jonah Hillo prieš dvejus metus Channingui Tatumui praloštas itin pikantiškas lažybas.

Aktoriai susilažino 2012-ųjų kovą, kuomet Jonah Hillas kolegai davė N-18 reitingo vertą pažadą. Komikas drąsiai pareiškė, kad jei jų komedija surinks daugiau kaip 35 mln. JAV dolerių, jis bučiniu apdovanos Channingo Tatumo pasididžiavimą. Galutinis pirmojo filmo „Nevykėliai po priedanga“ atidarymo savaitgalio rezultatas buvo 36,3 mln. JAV dolerių, tačiau J.Hillas dėl suprantamų priežasčių savo pažado vykdyti neskubėjo. Tą naujausiame interviu žurnalui „GQ“ pasakė pats Channingas Tatumas.

Tai itin prastos lažybos pralaimėti, bet ne ką geresnės laimėti.

„Dar nepriverčiau jo to padaryti. Turbūt kiekvienas gali suprasti kodėl. Tai itin prastos lažybos pralaimėti, bet ne ką geresnės laimėti. Bet, žinoma, kažkuriuo momentu galėčiau pasimėgauti jo gėda, čia mano slaptas koziris. Jonah stengiasi jokiais būdais nekalbėti šia tema. Kita vertus, jis mano draugas. Jei nepadarytų man ko nors siaubinga, vargu ar kada nors pareikalaučiau jo išpildyti lažybų sąlygas. Tai visiems laikams pakeistų mūsų santykius“, – juokėsi aktorius.

Ko gero, pasikeistų ir gerbėjų požiūris į Channingą Tatumą, kuris nuolat mirga seksualiausių Holivudo vyrų topų sąrašuose. Vargu ar tokiu vyrišku pokštu džiaugtųsi ir jo žmona, aktorė Jenna Dewan-Tatum.

Nors pats Jonah Hillas detaliai lažybų ir pikantiškos jų sąlygos detaliai paaiškinti „GQ“ nepanoro, jis pasakė šį tą, kas suteikia tokioms kvailokoms lažyboms pagrindą. „Channingas ir aš prišnekame daugybę kvailysčių, kai išgerinėjame drauge“, – išsidavė jis. Kol kas abu aktoriai neatskleidžia, ar prieš naujosios komedijos „Nevykėliai po priedanga 2“ premjerą vėl ėmėsi kokių nors lažybų.

Nuotaikinga komedija „Nevykėliai po priedanga 2“ apie apsimetėlius studentus į Lietuvą atkeliaus birželio 13 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai