Lazeris – beveik visagalis: akivaizdžiai keičia odos išvaizdą

Lazeris – beveik visagalis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-17 14:26
Lazeriu greičiau ir efektyviau nei bet kokiu kitu būdu ar priemone įveikiamos įvairios išvaizdos problemos. Apie lazerinės dermatologijos galimybes pasakoja medicinos centro „Northway“ gydytoja dermatovenerologė Ramunė Jurčiukonytė.

Raukšlės, randai, pigmentinės dėmės... Šie ir kiti su odos išvaizda susiję dalykai neretai tampa nuolatinio nepasitenkinimo priežastimi. Lazerinė dermatologija turi labai efektyvių būdų šiai priežasčiai pašalinti?

Naujausi lazeriai labai išmanūs ir akivaizdžiai keičia odos išvaizdą. Be minėtų, „Northway“ estetinės medicinos centro lazeriai geba išspręsti daug kitų problemų. Šaliname apgamus, keratomas, papilomas ir kitus odos darinius, išsiplėtusius kapiliarus ir kraujagyslių darinius, strijas, tatuiruotes, permanentinį makiažą, veido raudonį. Malonu pabrėžti, kad mūsų naudojami sertifikuoti medicininiai lazeriai – saugūs, tinkami atlikti gydomąsias ir estetines procedūras, o jų sukurtas rezultatas jau nustebino daug mūsų centro pacientų.

Jaunatviškai atrodančios odos nori daugelis... Kokias šį norą išpildančias lazerines procedūros atliekate?

Frakcinį odos atjauninimą – pasaulyje labai populiarią procedūrą, atliekamą lazeriu „Candela CO2 RE“. Odos paviršius ir gilesni sluoksniai paveikiami tam tikro ilgio bangų energija ir odoje susidaro daug mažų stulpelių, kuriuos skiria sveikos odos ploteliai. Organizmas „sušaudytuose“ ploteliuose suaktyvina kolageno, elastino skaidulų gamybą. Rezultatas tikrai geras – oda akivaizdžiai patempiama, paskaistėja, raukšlės, aknės randai palygėja, pigmentinės dėmės išblykšta. Lazeriu „Harmony XL PRO ClearLift“ darome 4D odos atjauninimo procedūrą. Jos metu lazerio energija sufokusuojama taip, kad veiktų tik gilesnius odos sluoksnius, bet epidermio nepažeistų. Todėl po 4D procedūros galima eiti į darbą, tęsti įprastą gyvenimą. Žinau, kad dėl šios priežasties ji nepaprastai populiari Amerikoje. 4D procedūra padeda odai išlaikyti giluminį vientisumą, gerina jos reljefą ir lėtina senėjimą. Mokymų metu išbandėme procedūrą su kolegomis ir rezultatas nudžiugino: oda pasidarė skaistesnė, sumažėjo sausumas. Po frakcinio veido atjauninimo procedūros oda pasikeičia iš esmės, tačiau žmogus grįžta į įprastą gyvenimą tik po savaitės.

„Northway“ gydytoja dermatovenerologė Ramunė Jurčiukonytė/Asmeninio archyvo nuotr.
„Northway“ gydytoja dermatovenerologė Ramunė Jurčiukonytė/Asmeninio archyvo nuotr.

Odos išvaizdą blogina ne tik raukšlės, glebumas, bet ir spalvos netolygumas, kurį sukuria pigmentinės dėmės ir išsiplėtę kapiliarai. Kaip padėtų lazeris?

Šioms problemoms spręsti įdarbiname „Harmony XL PRO“. Lazerio generuojamą energiją sugeria visuose epidermio sluoksniuose ir dermoje sukauptas pigmentas melaninas. Taip sunaikinamos daug jo turinčios ląstelės. Technologijos, kurias naudojame, užtikrina galimybę saugiai pašalinti hiperpigmentaciją tiek iš šviesios, tiek iš tamsesnės odos. Dėl veido raudonio, išsiplėtusių kapiliarų į mus kreipiasi ir moterys, ir vyrai. Verta žinoti, kad raustantis veidas gali byloti apie ligą rožinę. „Northway“ estetinės medicinos centre taikome technologiją, kuri garantuoja veiksmingą, neskausmingą išsiplėtusių kraujagyslių ir kartu raudonio gydymą. Šiuo atveju lazerio išskiriamą energiją sugeria kapiliaruose esantis oksihemoglobinas, todėl kapiliarai sulimpa ir nyksta. Poveikis geras šalinant ir kitus kraujagyslių darinius – vadinamąsias vyno dėmes, vyšnines angiomas, hemangiomas, išsiplėtusius kojų kapiliarus. Įmanoma padėti ir žmonėms, kurie nori atsikratyti kažkada pasidarytos tatuiruotės ar permanentinio makiažo, tačiau įspėju, kad dar nesukurtas toks visagalis lazeris, kuris greitai ir 100 procentų pašalintų dažus iš odos.

Kuriuo stebukladariu šalinate apgamus, karpas, papilomas ir kitus nepuošiančius odos darinius?

„Candela CO2 RE“. Juos pašalinti rekomenduojama ne tik grožio sumetimais. Dažnai traumuojami iškilę dariniai gali didėti, atsiranda supiktybėjimo rizika. Procedūra – minimaliai invazyvi, todėl nepažeidžiami aplinkiniai audiniai. Lazeris padeda panaikinti tokius darinius ir sunkiai pasiekiamose vietose. Nemenkas iššūkis – randų bei strijų šalinimas, tačiau naudodami modernų lazerį galime sumažinti randų bei strijų plotą, kad pakitimai taptų mažiau pastebimi.

Daugiau informacijos – www.northway.lt

Logo_RGB
Logo_RGB
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai