Lavijos Šurnaitės-Kairienės rankose – dar vienas televizijos projektas

Lavija Šurnaitė-Kairienė
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gegužės mėnesį LNK eteryje startuoja naujas pramoginis žaidimas „Nugalėk...“, kurio vedėja taps žurnalistė, populiarių knygų autorė ir projekto „Labas vakaras, Lietuva“ vedėja Lavija Šurnaitė-Kairienė. „Mane užvaldė smalsumas ir azartas, esu įsitikinusi, kad žiūrovai pasijus taip pat“, – nauja patirtimi džiaugiasi viena žaviausių eterio moterų.

Azartiškame ir intriguojančiame televizijos žaidime žiūrovai savo žiniomis galės susirungti su žinoma Lietuvos žvaigžde ir laimėti pinigų. Savo ruožtu žinomas žmogus turės unikalią galimybę pasitikrinti savo žinias ir stoti į smagią intelektinę kovą su visa Lietuva. Tiesioginio eterio metu su žvaigžde galės susirungti bet kuris žaidėjas namuose, stebintis žaidimą LNK eteryje ar portale lnk.lt.

Lavija pastebi, kad projekte žiūrovas bus kaip niekada arti, taps lygiateisis dalyvis, nes ne tik stebės žaidimą, bet ir tiesiogiai turės galimybę atsakyti į tuos pačius klausimus, kurie buvo užduoti studijoje. „Ir, svarbiausia, teisingai atsakęs, jis galės laimėti iš žinomo žmogaus tam tikrą sumą pinigų“, – šypsosi Lavija.

„Nugalėk...“ – tai ne sausų enciklopedinių žinių patikrinimas. Laidoje žvaigždei ir žiūrovams bus pateikiama stulbinama klausimų ir rungčių įvairovė. Juokingi, netikėti, atspindintys aktualijas, reikalaujantys logikos ar fantazijos, kupini šou elementų ir geros nuotaikos klausimai turi atitikti tik vieną kriterijų– atsakymų į klausimus negalima rasti internete, nes tiek studijoje esanti žvaigždė, tiek žiūrovai turi žaisti tomis pačiomis sąlygomis.

„Mane jau apėmė azartas, kuris vis auga artėjant laidos startui. Kaip sakoma, jei išgirdus apie pokytį, nei kiek neišsigąsti, reiškia, tai nesuveiks. O mane užvaldė smalsumas, nes tai labai naujas ir modernus formatas televizijoje“, – nauju projektu džiaugiasi L. Šurnaitė.

TV žaidimas, be abejonės, bus transliuojamas tiesiogiai. „Tiesioginis eteris – mano karma“, – juokiasi jau daugiau nei dešimt metų tiesioginiame televizijos ir radijo laidų eteryje dirbanti Lavija. Karjerą televizijoje ji pradėjo devyniolikos, kai būdama pirmakursė žurnalistė tapo orų pranešėja nacionalinėje televizijoje. „Dabar prisimenu tai su šypsena, o tada tai atrodė kaip amerikietiškos svajonės išsipildymas“, – pasakoja Lavija.

TV laidų vedėja gali lengvai išvardinti tiesioginio eterio privalumus: „Jaučiuosi lyg galėdama aptarti naujienas su žiūrovu prie vieno stalo, padiskutuoti, pajuokauti. Viskas vyksta organiškai, be paruoštų tekstų, o nedideli nesklandumai, kurių tiesioginiame eteryje neišvengsi, tik suteikia papildomo šarmo. Televizija– mano niša, kurią aš atradau, kurioje man patinka ir tinka. Aš čia save realizuoju, mes kaip abipusiai partneriai, – sako Lavija. – Bet tai nereiškia, kad aš iš tų žmonių, kuriems svarbu, kad juos rodytų bet kokia kaina, man svarbu, kad galėčiau dirbti iš širdies, kad man būtų artima ir intriguotų“.

Naujo azartiško žaidimo „Nugalėk...“ premjera – jau gegužės 9-ąją per LNK.

Skaitykite daugiau