Lavija Šurnaitė traukiasi iš televizijos: „Laikas pailsėti nuo tiesioginio eterio“

Lavija Šurnaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-10 16:30
Iš televizijos ekranų puikiai pažįstama laidų vedėja ir rašytoja Lavija Šurnaitė ketvirtadienį pasidalijo netikėtomis žiniomis: moteris nutarė pasitraukti iš LNK televizijoje rodomos laidos „Labas vakaras“ vedėjų. Šią žinią Lavija patvirtino Žmonės.lt portalui.

Savo sprendimą žinoma moteris paaiškino paprastai – laikas atsikvėpti. Žinute apie pasitraukimą iš laidos, Lavija pasidalino socialiniame tinkle „Facebook“.

Kadangi normalūs žmonės po du mėnesius neatostogauja, pradėjau gauti laiškus iš žiūrovų, o ir pažįstami klausia, kodėl nebevedu laidos „Labas vakaras“ per LNK. Atsakymas paprastas – atėjo laikas pailsėti nuo tiesioginio eterio. 5 metai tiesioginio eterio kasdien (susidėjo radijas, paskui TV) man pasirodė pats tas, kad galėčiau leisti sau pagyventi be jo.

Šiuo metu mėgaujuosi gaivinančiu žiemos oru, perkraunu smegenis ir ruošiuosi naujiems veiklos posūkiams ir atradimams. Ačiū, kad rūpinatės! Susimatysime,“ – rašė Lavija Šurnaitė.

Laviją televizijos ekrane pakeitė Gabrielė Tetenskaitė, žiūrovams pažįstama iš anksčiau LNK eteryje transliuotos „Rytas su LNK“ laidos.

Prieš keletą dienų Lavija prakalbo apie trečiąją knygą. Tuomet socialiniame tinkle moteris rašė, kad jau sutarė su viena iš leidyklų.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai