Lavija Šurnaitė atviravo apie nevykusius santykius: „Norėjau tik žliumbti“

Lavija Šurnaitė-Kairienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Asmeninio gyvenimo užkulisiai, apie kuriuos viešai prabylama retai, pasakojimai, verti knygos puslapių. Visa tai atsidūrė naujausioje LNK laidoje „Valanda su Rūta“. TV vedėja Lavija Šurnaitė prisipažino, kad yra verkusi dėl vyrų. „Taip, mane paliko. Norėjau tik žliumbti, gerti vyną, toliau žliumbti ir gulėti lovoje“, – pasakojo viena gražiausių pramogų pasaulio moterų.

L. Šurnaitė pasakojo, kad buvo laikas, kai ji jautėsi negraži, turinti antsvorio. „Per plauką nesusirgau bulimija. Sveikas protas nugalėjo“, – sako net dvi patarimų knygas išleidusi TV vedėja.

Medikė Jelena Tulčina atvirai pasakojo apie savo kompleksus. „Jaunystėje buvau labai negraži. Maža to, medikai man prognozavo nevaisingumą. Apie tai bijojau prasitarti tuometiniam vyrui. Bijojau, kad mane paliks“, – atviravo J. Tulčina.

Moteris į studiją atsinešė keletą perukų. „Aš jau du dešimtmečius tik juos nešioju, nes pačios plaukai labai prasti“, – drąsiai apie tai kalbėjo J. Tulčina.

Ji taip pat atskleidė, kokių gudrybių ėmėsi norėdama įsivilioti buvusį vyrą į lovą. „Kaip tapti deive, kai tokia nesijauti?“ – klausė žinoma moteris.

Žurnalistė Rasa Karmazaitė papasakojo, kam pasiryžusios moterys vardan vyrų. Ji lankėsi kursuose, kuriuose moterys mokomos, kaip susirasti turtingą vyrą.

„Įsivaizduokite, ten išgirdau, kad moterys, norinčios atrodyti seksualiau, į savo intymią vietelę turi įsidėti kiaušinio formos nefrito akmenį“, – neįtikėtinus patarimus aptarė visi studijos svečiai. Kai kuriuos tai prajuokino, kitus papiktino. Treti – pritarė netikėtam pasiūlymui.

Laidoje dalyvavo ir moterims patarimus viešai dalijanti „Šokoladas sielai“ įkūrėja Rūta Banionytė, TV prodiuseris Kristupas Krivickas ir tris vaikus auginantis Simonas Urbonas.

LNK laida „Valanda su Rūta“ – ketvirtadienio vakarą, 20 valandą.

Skaitykite daugiau