Laurynas ir Stela Grigeliai: „Esame ten, kur veda tenisas“

Laurynas ir Stela Grigeliai
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-09-16 11:58
Tenisas – vienišių sportas. Nuo šešerių kortuose „gyvenančiam“ Laurynui Grigeliui (29) tolimos kelionės, viešbučiai ir tušti namai jau buvo tapę norma. Tačiau atsiradusi mylimoji Stela (29) sportininko kasdienybei suteikė daug naujų spalvų ir prasmių.

Pora susipažino prieš šešerius su puse metų. Susidūrė atsitiktinai, pasisveikino, pabendravo. Paskui susipažino ir socialinėje erdvėje. Nuo to laiko nebuvo nė dienos, kad vienas kitam neparašytų. „Ne veltui sakoma, kad meilė ateina netikėtai. Nereikia jos ieškoti – reikia tiesiog laukti. Tikiu, kad gyvenime gauname tai, ko esame nusipelnę. Jei gyveni teisingai, būsi įvertintas“, – įsitikinusi mergina.

Stela juokiasi, kad pradžioje net nenumanė, ką Laurynas veikia. Iš jo pasakojimų buvo susidariusi įspūdį, kad gal yra bedarbis, nes rytą vakarą eidavo į treniruotes. Laurynui ir pačiam keista, kad pamilo lietuvaitę, nes Vilniuje, Lietuvoje būna retai. „Tačiau meilės juk neini ieškoti...“

Praėjusį rugsėjį susituokę, dabar jiedu vienatvę dalijasi perpus: Laurynas – besitęsiančiose sporto kelionėse, Stela – jo laukdama Italijoje. Abu supranta, kad niekas nesikeis, kol gyvenimą reguliuoja tenisas. Laurynui jis – visas gyvenimas. Jis tuo kvėpuoja. Bet ir čia pora įžvelgia pranašumų: jų neerzina buitis ir rutina, nėra kada pyktis dėl kasdienių smulkmenų. Na, o susitikę po ilgesnių išsiskyrimų dar labiau džiaugiasi vienas kitu. „Pavasarį buvęs karantinas mums visai patiko. Aš net du mėnesius galėjau pabūti su žmona namuose, pailsėti. Buvo gera sustoti, nesiblaškyti po pasaulį“, – sako Laurynas.

Pasitinkant rudenį turėti dešimt dienų atostogų jiedviem – išskirtinė prabanga. Tiek laiko Stela ir Laurynas šiemet galėjo praleisti Lietuvoje.

 

Interviu bei fotosesija –  naujausiame žurnale „Žmonės“.

 

Žurnalas „Žmonės" Nr. 38

Šios savaitės žurnale „Žmonės" - gražiausios akimirkos iš verslininkės Astos Dagilienės ir alaus gamyklos „Lidskoje Pivo" generalinio direktoriaus Audrio Mikšio vestuvių, keliautojo ir „YouTube" žvaigždės Jokūbo Laukaičio interviu, pažintis su tikrų tikriausia moterimi kiborge Rebecca Knill, viešnagė verslininko Mečislovo Subelio namuose, intriguojantis pokalbis su aktoriumi ir režisieriumi Dexteriu Fletcheriu, interviu su aktore Gabija Jaraminaite ir kiti įtraukiantys pasakojimai.

Naujausi straipsniai