Lauros ir Šarūno Mazalų šeimos fotosesija pajūryje: „Džiaugiamės tuo, ką gali pasiūlyti gamta“

Laura ir Šarūnas Mazalai su šeima įsiamžino fotosesijoje prie Baltijos jūros / „Gabrielė Švirinė Photography“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

„Vaflių namų“ šeimininkų Lauros ir Šarūno Mazalų šeima įsiamžino prie Baltijos jūros. „Su vaikais fotografuotis – nelengva. Jauniausiasis sūnus Matukas beveik visą fotosesiją pramiegojo, tik pačioje pabaigoje su juo pavyko padaryti keletą kadrų“, – pasakoja L.Mazalienė, pagaliau išpildžiusi savo norą atnaujinti šeimos fotoalbumą.

Pajūryje Laura ir Šarūnas su vaikais laiką leidžia dažnai, nes Laura – klaipėdietė, o Šarūnas kilęs iš Gargždų. Jiedu abu jaučia sentimentus Baltijos jūrai.

Laura ir Šarūnas Mazalai pajūryje surengė šeimos fotosesiją (37 nuotr.)
+31

„Šarūno tėvai gyvena nuosavame name, todėl vasarą dažnai ten leidžiame laiką, važiuojame prie jūros ir džiaugiamės tuo, ką mums gali pasiūlyti gamta. O ši vasara, nors ir po karantino, nelabai išsiskirianti iš kitų: labai daug būname su Šarūno tėveliais, sese, broliu ir jų antrosiomis pusėmis. Keliaujame po Lietuvą, ilsimės gražiose šalies vietose. Turime planų šiais metais aplankyti ir Dzūkiją, Nidą – visi savaitgaliai jau suplanuoti ir mes dėl to labai džiaugiamės“. 

Laura ir Šarūnas Mazalai su šeima įsiamžino fotosesijoje prie Baltijos jūros / „Gabrielė Švirinė Photography“ nuotr.

Laura pasakoja, jog šią fotosesiją jie derino ilgai, vis tekdavo planus nukelti.

„Tai oras negeras, tai su vyru nerandame jėgų su vaikais vykti į pajūrį. Su trimis mažyliai tokius dalykus sunku planuoti. Jau buvome viską atšaukę, aš netgi atsiprašiau fotografės, bet vieną dieną užsispyriau ir tariau vyrui: gal visgi važiuojam? Ekspromtu susikrovėme daiktus, o  fotografė Gabrielė mus labai maloniai priėmė“, – atviravo ji.

Skaitykite daugiau