Lauros ir Šarūno Mazalų šeima greitai pagausės: laukia trečio vaikelio

Laura ir Šarūnas Mazalai
Šaltinis: Žmonės
AA

„Vaflių namų“ bendrasavininkė ir „Mamų radijo“ įkūrėja Laura Mazalienė antradienio vakarą pasidalijo puikiomis naujienomis – moteris laukiasi.

„Prieš pusmetį perskaičiau teiginį, kad susilaukti 3 vaiko – normalu po geros pertraukos... Nedrįsau ginčytis, nors širdyje tyliai ir nedrąsiai nešiojausi svajonę auginti tris panašaus amžiaus vaikus. Ir nors šįkart iš aplinkos sulaukėme daugiau gailesčio, nei nuoširdaus džiaugsmo (maždaug, tai kaip jūs dabar gyvensit?!), mes esame be galo laimingi, kad dangus palaimina mūsų norus! Ir atminkite, normalu yra tai, kas daro jūsų širdis laimingas! Mūsų atveju – vaikai. Ir gyvenimas tikrai nesustoja,“ – socialiniame tinkle savo jausmais ir mintimis dalijosi Laura.

Laura ir Šarūnas Mazalai jau augina dvi dukreles: trijų metų Deimilę ir dar dviejų neturinčią dukrelę Aurėją.

Pirmagimė visiškai pakeitė Mazalų gyvenimą, pripildė jį laimės, o atsiradus antrai dukrai sustiprėjo tarpusavio ryšys. Todėl ir apie trečią vaikutį abu jau seniai pasvajodavo.

„Dukros gimimas privertė pamatyti vienas kitą iš naujo! Tikrai drąsiai galime sakyti, kad pamilome vienas kitą iš naujo, tik dar stipriau. Todėl ir bendradarbiavimas tėvystės srityje puikus: kaip tik galime padedame vienas kitam, rūpinamės vienas kitu. Laikomės nuomonės, kad tik laimingi tėvai užaugina laimingus vaikus“, –  yra sakiusi Laura Mazalienė.


Laura Mazalienė su šeima (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau