Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas su grupe „Vairas“ kviečia švęsti gyvenimą: pristato vaizdo klipą

Grupė „Vairas“ / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-11 10:51
Lietuvoje gerai žinoma dainų autorė ir atlikėja, muzikinių knygų vaikams rašytoja ir pedagogė, TV projektų dalyvė Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas šįkart ne tik duetu, bet ir su savo komandomis – grupe „Vairas“ bei „Lauros studijos“ choru – įrašė dainą ir nusifilmavo muzikiniame klipe „Švęsk gyvenimą“.

„Daugeliui nesvetimas jausmas, kad kartais para yra tokia ilga ir talpina savyje tiek daug, o kartais trūksta net ne valandos, o dar vienos paros! Taip nutinka, kai užsiimame mėgstama veikla. Mums, muzikantams, tai yra muzika, koncertai, žmonės, scena... O ilgą laiką šis džiaugsmas iš mūsų buvo tiesiog atimtas. Tad dabar , kai atsidaro durys ir galimi bent nedideli koncertai, norisi tikrai visus garsiai pakviesti kartu švęsti gyvenimą!” – pasakoja muzikos ir dainos autorė Laura Remeikienė.

„Šventę taupėme visą pusmetį“, – juokiasi dainininkas Rolandas Janušas. – „Dainavome, filmavome, o štai klipo premjeros padaryta tokiu laiku, kai visi dėl karantino yra uždaryti namuose, kai nelabai yra nuotaikos švęsti, nesinorėjo. Tad dabar tikrai yra dviguba šventė – pasiskiepijome, įžengėme į vasarą, galime gyvai bendrauti ir pasidžiaugti mūsų bendru muzikiniu kūriniu, tikrai yra ne viena proga švęsti gyvenimą“.

Duetą papildė nelietuviškas balsas  

Tai jau nebe pirmas kartas, kai L.Remeikienė dainuoja duetu su Rolandu Janušu. Dar žiemą muzikos mylėtojai turėjo galimybę pamatyti greitai į Lietuvos radijo topus įžengusios dainos „Jausmų žiema“ klipą. Šįkart duetas dainuoja kartu su grupe „Vairas“ ir jaunaisiais „Lauros studijos“ choristais. Tarp jų net ir jamaikiečių kilmės amerikiečių futbolininkė Alika Keene, centro gynėjos pozicijoje rungtyniaujanti daugkartinė Lietuvos moterų futbolo čempionė iš Šiaulių „Gintros“ komandos.

„Man pasisekė, kad turiu galimybę ne tik sportuoti, bet ir nevaržomai integruotis į aktyvų socialinį gyvenimą šalyje, kurią jau spėjau pamilti. „Gintra“ mėgsta švęsti savo žaidėjų talentus ir ragina mus išbandyti naujus dalykus. Buvau pakylėta turėdama galimybę vėl pamaitinti savo kūrybinę pusę! Klipo filmavimas buvo visiškai neskausmingas: Laura, Rolandas ir visa grupė pasveikino mane su šypsena ir leido puikiai jaustis, nors ir nemoku lietuvių kalbos! Mus visus suvedė bendra meilė muzikai, kuri peržengia ribas, sienas ir kalbas. O dainoje yra užkoduota graži žinia, kuri, manau, po šių sunkių metų pasieks daugelio žmonių širdis“, – pasakoja klipe nusifilmavusi Alika Keene.

Lauros Remeikienės ir Rolando Janušo duetas planuoja išleisti albumą

L.Remeikienė sako, kad šiemet atlikėjai kartu planuoja išleisti albumą. Jame muzikos gerbėjai ras keliolika dainų.

„Albume lyg praeities šešėliai bus keletas mūsų jau senesnių dainų ir daug naujų. Per karantiną turėjome laiko sudėlioti turinį, tad tai bus duetu užaugintas, gyvenimo patikrintas muzikos rinkinys, dovana gerbėjams, kurie mūsų klauso. Nedaug liko ir padarysime albumo pristatymo koncertą“, – apie artėjančią premjerą pasakoja dainų kūrėja ir atlikėja Laura Remeikienė.

Dainos „Švęsk gyvenimą“ vaizdo klipą rasite „Lauros studijos“ paskyroje

Naujausi straipsniai