Laurą Navikaitę su 25-uoju gimtadieniu pasveikino ir mylimasis Rytis Žvagulis, ir Tauragės choras

Laura Navikaitė / Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-22 20:02
Šis sekmadienis merginų grupės „Magnit“ narei Laurai Navikaitei – dviguba šventė. Ji ne tik švenčia savo 25-ąjį gimtadienį. Mergina TV3 eteryje startavusiame projekte tapo viena iš Tauragės krašto „Auksinis“ choro generolių.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.

Atlikėją scenos kolegos nusprendė kaip riekiant pradžiuginti – studijos užkulisiuose jie Laurai įteikė geltonų gėlių puokštę, pradžiugino tortu ir uždegę simbolinį fejerverką paragino ją sugalvoti norą.

„Taip jau išėjo, kad gimtadienį švenčiu visą savaitę, nuo pirmadienio. Pradžioje mane pasveikino mama, tuomet sesė, vėliau mučiutė, krikštomama. Ir taip diena iš dienos“, – Žmonės.lt sakė Laura.

Ją jau pasveikino ir mylimasis Rytis Žvagulis, merginai jis įteikė moterišką dovaną. „Jis žino, ką aš mėgstu ir kas man patinka. Gavau dovanų kūnui visokių aromatų, kvapų , kvepaliukų ir labai daug gražių palinkėjimų“, – sakė ji.

Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Laura gyvena drauge su kita grupės nare Emilija Katauskaite, todėl jau spėjo sulaukti sveikinimo ir iš jos. „Kai ji pasveikino, net susigraudinau. Mano visa šeima išsibarsčiusi po pasaulį, išvakarėse apėmė liūdesys. Nenorėjau to gimtadienio švęsti, nors ir 25-eri, savotiškas jubiliejus. Tačiau šiandien man labai linksma, suprantu, kad mane supa daug mylimų žmonių“, – mintimis dalijosi Laura.

Pati sau ji artėjančiais metais nori palinkėti ištvermės, kantrybės ir sveikatos. Kol kas jos planuose – baigti univesitetą ir sėkmingai sudalyvauti „Chorų karuose“.

Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Viganto Ovadnevo / 15min nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai