Laura Navikaitė paliko Kristinos Ivanovos grupę „Magnit“: „Mano gyvenime daug kas pasikeitė“

Kristina Ivanova, Laura Navikaitė ir Emilija Katauskaitė / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-01-19 09:51
„Magnit“ narė Laura Navikaitė pasitraukė iš Kristinos Ivanovos vadovaujamos grupės „Magnit“, praneša Žmonės.lt.

Neseniai grupės „Magnit“ lyderė Kristina Ivanova paskelbė, kad jos grupę, kurią sudarė ji, Emilija Katauskaitė ir Laura Navikaitė, papildo nauja narė – atlikėja Ingrida Kazlauskaitė.

Negana to, Kristina papasakojo, kad „Magnit“ gerbėjai 2016 metais sulauks ne vienos staigmenos: Ingrida bus ne vienintelė iki šiol prie buvusios trijulės prisijungusi mergina, taigi netrukus grupės gerbėjai pamatė ir dar vieną naują narę – buvusią „Naujų pupyčių“ atlikėją Ingridą Kolytę, kuri kuriam laikui buvo dingusi iš viešumos.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Vis dėlto, į naujus darbus iš senųjų grupės narių kibo tik pati K.Ivanova ir E.Katauskaitė, gerbėjai jau kurį laiką nebemato aktyviai su merginomis koncertavusios Lauros Navikaitės.

Žmonės.lt susisiekus su Kristina, ši patvirtino, kad L.Navikaitės grupėje nebeliko, todėl kartu su naujosiomis narėmis dirbs tik tik dvi „Magnit“ narės – ji ir Emilija.

„Laura nebedalyvaus grupės „Magnit“ veikloje. Išeiti pasiprašė ji pati, o priežastis nurodė asmenines“, – Žmonės.lt sakė K.Ivanova.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Paklausta, ar būtent Lauros išėjimas ir paskatino ją ieškoti naujų narių ir turėti jų daugiau, negu tris, K.Ivanova nedaugžodžiavo ir tiesiai neatsakė: „Keičiantis rinkos sąlygoms privalome nuolat tobulėti ir siekti geriausio rezultato, todėl nuolat bendradarbiaujame su patyrusiais atlikėjais, kurie ir padeda įgyvendinti mūsų ambicingas idėjas.“

Laura Navikaitė išliko paslaptinga

Žmonės.lt susisiekus ir su pačia L.Navikaite ši atvirauti, kodėl išėjo iš grupės, neskubėjo.

„Grupės tema daug nekomentuosiu. Tiesiog šiuo metu turiu kitos veiklos, kuriai atiduodu visą savo laiką. Mano gyvenime daug kas pasikeitė, save tobulinu kitoje srityje“, – Žmonės.lt sakė ji.

Kokia tai veikla, atlikėja atvirauti nepanoro. „Dirbu atsakingą darbą, kuriame atiduodu visas savo jėgas – tiesiog investicija į ateitį“, – nedaugžodžiavo L.Navikaitė.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai