Laura Mizgirytė-Latour: 7 amžino stiliaus taisyklės

Amžinas stilius / Vida Press nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2017-07-06 08:59
Yra moterų, kurios, nepaisant jų amžiaus ir mados tendencijų, visada stilingai atrodo. Jas stebint, dažnai susidaro įspūdis, kad tai, ką vilki dabar, vilkėjo prieš dvidešimt metų, ir tiek tada, tiek dabar atrodo šiuolaikiškai, t. y. čia ir dabar.

Jų pavydą keliantis stilius su amžiumi nieko bendra neturi, labiau – su meile savo kūnui ir suvokimu, kas jam tinka. Jos nebamba ant besikeičiančių mados tendencijų, jas supranta ir vartoja nuosaikiai. Šio tipo moteris retai išgirsi dejuojančias, kad joms tinka „tik juoda“ ar „nėra ką rengtis“. Jų garderobas nėra vien tik esminis: pastarasis gali būti nuobodus, šių moterų stilius – niekada.

Intriguoja? Kiekviena iš jų turi savo paslapčių, tačiau šios 7 stiliaus taisyklės pasikartoja dažniausiai – visada stilingam garderobui susikurti.

1. Jos turi visoms progoms tinkantį derinį. Įprasti, bet nepriekaištingai tinkantys džinsai ar kostiuminės kelnės, kokybiško pluošto megztinis, švarkas, marškiniai ir madingi bateliai – visur tinkama uniforma.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2. Jos vertina aksesuarus. T. y. žino, kad su tinkamu aksesuaru ar tik detalėmis gali transformuoti derinį. Madinga rankena rankinei, bateliai su netikėta detale, diržas, skrybėlė, ypatingi saulės akiniai, tinklinių kojinių ruožas iš po kelnių – ne viskas vienu metu, suprantama.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

3. Neatsisako džinsų. Geri džinsai yra neįkainojami, nesenstantys ir nesendinantys. Tad negailėkite laiko susirasti tinkamiausio ilgio ir silueto. Spalva ne tiek svarbi, kiek audinys: 100 proc. medvilnės denimas, nepaisant savo pradinio kietumo, visada atsilygina – puikiu vaizdu iš nugaros ir patogumu, proporcingai augančiu senstant džinsams.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

4. Vengia beformio silueto, renkasi struktūriškus daiktus. Struktūriška yra viskas, kas turi aiškią pečių liniją (pečius), struktūriškas detales – kišenes, atlapus, diržą, diržakilpes, yra sukonstruota pagal kūno vingius ir guli kaip nulieta. Ypač tai svarbu turėti omeny renkantis švarkus, sukneles, paltus, kelnes.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5. Renkasi švarką. Geras švarkas bet kokį kūną tobulina: ištiesina pečių liniją ir stuburą, grakština siluetą ir dera su absoliučiai viskuo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

6. Mėgsta klasikinio stiliaus batus. Tai – oksfordai, loaferai (su užkulnimis ir be), prigludusiais aulais aulinukai, stiletai, balerinos, espadrilės, sportiniai bateliai.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

7. Investuoja į paltą. Paltas – visų pirmiausia pastebimas drabužis, o gerai sukonstruotas, kokybiško audinio ir idealiai tinkantis suteikia prabangos ir rafinuotumo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Daugiau stiliaus inspiracijų – albume.

www.lauralatour.com

Elaima.lt

Naujausi straipsniai