Laura Mizgirytė-Latour: 3 būtiniausi 2018-ųjų raštai

Raštai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-26 20:30
Geros naujienos klasikinių raštų gerbėjoms: 2018-ųjų aktualiausių raštų sąrašo viršuje – paprastieji geometriniai raštai. Tik visai nepaprasti langeliai, dryžiai ir taškai – šį sezoną nuo galvos iki kojų, atskirai ir kartu. Modernūs ir šiuolaikiški raštai – ne tik vizualinis derinio akcentas, bet ir būdas koreguoti figūros vingius ir atkreipti dėmesį ten, kur pageidaujate.

Dryžiai

Vasaros populiariausi šį sezoną dar ekstravagantiškesni: vertikalūs, horizontalūs ir įstriži, siauri, platūs, juodai balti ir spalvoti – beveik atskira tendencija. Pamirškite mitus: nei vertikalūs, nei horizontalūs raštai neturi tokio poveikio figūrai, kaip įstriži: jais galite susikurti tokius figūros vingius, kokių pageidaujate. Arba tuos vingius visai paslėpti – nelygu, koks išdėstymas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Taškai

Nuo romantiškų taškelių „Rodarte“, „Blumarine“ kolekcijose iki modernių „Junya Watanabe“, „Carolina Herrera“, „Jaquemus“. Dominuojantys – juodi ir balti. Smulkūs taškeliai – klasikiniai, kartais konservatyvūs, dažnai net nepastebimi, o dideli, kontrastingi taškai prikaustys žvilgsnį.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Langeliai

Visi įmanomi langai ir langeliai (tartan, windowpane, gingham, plaid) tradiciškai tarsi priklauso rudens ir žiemos garderobui. Tačiau šį sezoną jie patogiai įsitaisė į vasarines kolekcijas – kontrastingi achromatiniai ir švarių spalvų langai yra viena iš įsimintiniausių tendencijų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

www.lauralatour.com

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Deivydas Praspaliauskas ir jautiena / Teodoro Biliūno nuotr. ir stop kadras

Reklama

Šašlykai

Reklama