Laura Mizgirytė-Latour: 3 būtiniausi 2018-ųjų raštai

Raštai / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Geros naujienos klasikinių raštų gerbėjoms: 2018-ųjų aktualiausių raštų sąrašo viršuje – paprastieji geometriniai raštai. Tik visai nepaprasti langeliai, dryžiai ir taškai – šį sezoną nuo galvos iki kojų, atskirai ir kartu. Modernūs ir šiuolaikiški raštai – ne tik vizualinis derinio akcentas, bet ir būdas koreguoti figūros vingius ir atkreipti dėmesį ten, kur pageidaujate.

Dryžiai

Vasaros populiariausi šį sezoną dar ekstravagantiškesni: vertikalūs, horizontalūs ir įstriži, siauri, platūs, juodai balti ir spalvoti – beveik atskira tendencija. Pamirškite mitus: nei vertikalūs, nei horizontalūs raštai neturi tokio poveikio figūrai, kaip įstriži: jais galite susikurti tokius figūros vingius, kokių pageidaujate. Arba tuos vingius visai paslėpti – nelygu, koks išdėstymas.

„Zero + Maria Cornejo“ pavasaris / vasara'18 / Vida Press nuotr.

Taškai

Nuo romantiškų taškelių „Rodarte“, „Blumarine“ kolekcijose iki modernių „Junya Watanabe“, „Carolina Herrera“, „Jaquemus“. Dominuojantys – juodi ir balti. Smulkūs taškeliai – klasikiniai, kartais konservatyvūs, dažnai net nepastebimi, o dideli, kontrastingi taškai prikaustys žvilgsnį.

Samantha Angelo / Vida Press nuotr.

Langeliai

Visi įmanomi langai ir langeliai (tartan, windowpane, gingham, plaid) tradiciškai tarsi priklauso rudens ir žiemos garderobui. Tačiau šį sezoną jie patogiai įsitaisė į vasarines kolekcijas – kontrastingi achromatiniai ir švarių spalvų langai yra viena iš įsimintiniausių tendencijų.

Annabel Rosendahl, Janka Polliani ir Darja Barannik / Vida Press nuotr.
Trys pavasario raštai (28 nuotr.)
+22

www.lauralatour.com

Skaitykite daugiau