Laura ir Šarūnas Mazalai susilaukė trečiosios atžalos: davė neįprastą vardą

Garsenybės įvertino naująjį „Vaflių namų“ meniu
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

„Vaflių namų“ bendrasavininkės ir „Mamų radijo“ įkūrėjos Lauros Mazalienės bei sutuoktinio televizijos laidų vedėjo Šarūno Mazalo šeima pagausėjo – pora susilaukė trečiosios atžalos.

Porai gimė sūnus. Šįryt pagimdžiusi Laura Žmonės.lt atskleidė ir kūdikio vardą. Laimingi tėvai berniuką pavadino Matijumi. 

„Likimas. Visi vaikai gimė su devintukais: dičkė 21.59, vidurinioji – 14.39, o mažylis sūnus – 9.19“, – pasakojo mama.

Mazalų dukra Deimilė, kaip ir jos brolis, yra gimusi 14 dieną. Abu vaikai į šį pasaulį atėjo penktadienį. „Toks skaičių žaismas“, – neslėpė Laura.

Laiminga mama pasidalijo ir pirmąja mažylio nuotrauka. „Dievas žinojo, kad mano širdžiai trūko jo. Stebuklas ne kitaip – Matijukas“, – socialiniame tinkle rašė ji.

null

null

Naujienomis, kad netrukus jų šeimą papildys dar vieną atžala, Laura pasidalijo dar vasarį.

Tiesa, žinią savo sutuoktiniui Šarūnui ji pranešė neįprastai, o jautria akimirka Laura pasidalijo ir su savo socialinio tinklo „Instagram“ sekėjais. Moteris mylimąjam įteikė konfeti, kurį iššovus po kambarį pasipylė mėlynos spalvos popierėliai simbolizuojantys, žinią, kad porai netrukus gims berniukas.

„Berniukas ar mergaitė? Kai augini du tos pačios lyties vaikus, nori nenori aplinka tave įtraukia į tą žaidimą. Dukart vyrui apie vaikus pranešiau vos ne sms žinute, kas nelabai jį nudžiugino... Tai trečiąjį kartą susiturėjau išlaukti visą dieną, kol jis grįš iš darbo. Nors kas liečia tokias staigmenas, nemoku laukt. Galiu su Kalėdomis pasveikinti ir lapkritį Ta proga, parašykit, kokie jums vardai gražiausi. Gal pravers mums“, – instagrame rašė moteris.

Naujieną, kad porą netrukus trečią kartą aplankys gandai Laura pranešė sausio mėnesį.

„Prieš pusmetį perskaičiau teiginį, kad susilaukti 3 vaiko – normalu po geros pertraukos... Nedrįsau ginčytis, nors širdyje tyliai ir nedrąsiai nešiojausi svajonę auginti tris panašaus amžiaus vaikus. Ir nors šįkart iš aplinkos sulaukėme daugiau gailesčio, nei nuoširdaus džiaugsmo (maždaug, tai kaip jūs dabar gyvensit?!), mes esame be galo laimingi, kad dangus palaimina mūsų norus! Ir atminkite, normalu yra tai, kas daro jūsų širdis laimingas! Mūsų atveju – vaikai. Ir gyvenimas tikrai nesustoja,“ – socialiniame tinkle savo jausmais ir mintimis dalijosi Laura.

View this post on Instagram

It’s a full house! ??

A post shared by Sarunas Mazalas (@sarunasmazalas) on

Laura ir Šarūnas Mazalai jau augina dvi dukreles: trijų metų Deimilę ir dar dviejų neturinčią dukrelę Aurėją.

Pirmagimė visiškai pakeitė Mazalų gyvenimą, pripildė jį laimės, o atsiradus antrai dukrai sustiprėjo tarpusavio ryšys. Todėl ir apie trečią vaikutį abu jau seniai pasvajodavo.

„Dukros gimimas privertė pamatyti vienas kitą iš naujo! Tikrai drąsiai galime sakyti, kad pamilome vienas kitą iš naujo, tik dar stipriau. Todėl ir bendradarbiavimas tėvystės srityje puikus: kaip tik galime padedame vienas kitam, rūpinamės vienas kitu. Laikomės nuomonės, kad tik laimingi tėvai užaugina laimingus vaikus“, – yra sakiusi Laura Mazalienė.

Laura Mazalienė su šeima (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau