Laura ir Šarūnas Marčulioniai savo santuoką įteisino ir bažnyčioje

Šarūnas Marčiulionis su žmona Laura / Viganto Ovadnevo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Po septynerių metų santuokos, Šarūnas Marčiulionis (55) ir Laura Mikelionytė (38) amžiną meilę prisiekė ir prieš Dievą. Saulėtą birželio sekmadienį, Joninių dieną, jų santuoka buvo palaiminta Rudesos koplyčioje, praneša 15min.lt.

Džiugia akimirka socialiniuose tinkluose pasidalijo pati Laura. Akimirka iš bažnyčios pasidalijusi moteris prie nuotraukos raše: „Kai Dievas sujungia“.

null

null

Pora santykius įteisino 2012-ųjų kovą, viešėdami Jungtinėse Amerikos Valstijose. Jų draugystę žiniasklaida paviešino 2006-aisiais. Tuomet dirbusi Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos vadybininke, vėliau Laura ėmė vadovauti akademijos ryšių su visuomene skyriui. Š. Marčiulionis ir L. Mikelionytė 2010-aisiais Vilniuje atidarė sporto barą „Stars & Legends“. L. Mikelionytė tapo šio baro direktore.

Šarūnas Marčiulionis su žmona Laura / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

Žurnalui „Žmonės“ vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų yra prisipažinęs, kad Laura jam – ne tik gyvenimo moteris, bet ir pirmoji padėjėja, pagalbininkė, patarėja.

Š. Marčiulionis iš pirmosios santuokos su Ingrida Reinikova turi dukrą Kristę, gyvenančią JAV. Antrą vaiką garsiam krepšininkui pagimdė 1996-ųjų Mis Lietuva Sandra Chlevickaitė – sūnų Augustą. Trečią vaiką – dukterį Urtę – 2005 metų rugsėjį Š. Marčiulioniui pagimdė tuometinė draugė Kotryna Kirdeikytė.

Skaitykite daugiau