Laura Čepukaitė ir Liutauras Čeprackas: „Viskas chronologiška: pažintis, piršlybos, vestuvės ir vaikas“

Laura Čepukaitė ir Liutauras Čeprackas / Žurnalo „Žmonės“ viršelis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-09 11:34
Pirmą kartą į viešumą jie išėjo liepą, nors tada dar net nebuvo pora, o jau rugsėjo pradžioje garsus virtuvės šefas Liutauras Čeprackas (42) ir buvusi dainininkė Laura Čepukaitė (37) Palangoje šventė vestuves.

Dabar jie – laimingai susituokę, kartu besirūpinantys septynmete Lauros dukra Patricija ir laukiantys gimstant kūdikio.

„Mūsų šeimoje viskas vyksta chronologiškai: iš pradžių – pažintis, paskui – piršlybos, vestuvės ir tik po to – vaikas“, – bet kokioms apkalboms už akių užbėga Liutauras.

Laura, jau išgyvenusi skyrybų kartėlį, sako svajojusi sutikti vyrą, kuris ja rūpintųsi ir leistų pasijusti tikra moterimi. O sutikus Liutaurą būtent tai ir pakerėjo: jo rūpinimasis šeima, draugais, artimaisiais, jo gerumas.

„Nenoriu jokių karjerų ir verslų. Noriu padėti savo vyrui kilti, atskleisti geriausias jo savybes. Nuo to mes abu būsime tik laimingesni“, – tikina.

Liutauras irgi neslepia ieškojęs  žmogaus, kuris galėtų jį priimti tokį, koks yra. Užtat greit pastebėjo, kad Lauros nė kiek negąsdina jo arogancija, cinizmas ir juokeliai. O ilgainiui paaiškėjo, kad ir požiūris į daugelį dalykų sutampa – pradedant supančia aplinka ir baigiant apskritai į gyvenimą, ateitį. 

Interviu bei fotosesija – naujausiame žurnale „Žmonės“

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Naujausi straipsniai