Laumę kine įkūnijusią Karoliną Toleikytę per iškilmingą premjerą palaikė mylimasis

Filmo „Leitis“ premjera / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-06 10:42
Liepos 5 dieną kino centre „Forum Cinemas Vingis“ pristatytas istorinis filmas „Leitis“. Pagrindinius vaidmenis kino juostoje kūrė aktoriai Vytautas Rumšas, Andrius Povilauskas, Algirdas Breidokas ir modelis Karolina Toleikytė. Jai buvo patikėtas laumės vaidmuo.

Per džiaugsmingo jaudulio kupiną premjerą Karoliną palaikė vienas svarbiausių žmonių jos gyvenime – širdies draugas Tomas Kunstmonas.

Filmo „Leitis“, kurį režisavo Andrius Barkus, istorija nukelia į 1247 metus į vieną kaimo sodybą atvykus kariui leičiui. Veiksmas prasideda, kai į pasienio žvalgybą, kunigaikščio paliepimu, drauge su leičiu leidžiasi seniūno sūnus. Drauge jie susiduria ne tik su priešų kariais, bet ir mistiškomis girių būtybėmis. Viena iš jų – laumė (vaid. Karolina Toleikytė).

Šios savaitės žurnale „Žmonės“ Karolina atvirai pasakoja apie savo debiutą kine. Moteris neslepia, kad istorija visuomet buvo vienas iš jos mėgstamiausių dalykų mokykloje.

„Šis istorijos laikotarpis man atrodo labai svarbus Lietuvos tautai. Džiaugiuosi, kad pagaliau jis bus ekranizuotas“, – sako Karolina.

Jos atliekamos herojės misija – perduoti žinią žvalgams, pranašauti nelaimes ir mirtį.

K. Toleikytė neslepia, kad labiausiai bijojo scenų po vandeniu. Jai teko nerti neužsikimšus nosies. Gražuolė žurnalui „Žmonės“ išdavė, kad būtent į šį filmavimą ji ėjo ryžtingai, buvo labai susikaupusi.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

„Pirmiausia tai buvo didelė kova su savimi. Labai norėjau, kad manimi didžiuotųsi, todėl reikėjo viską padaryti idealiai“, – prisimena modelis ir tikisi, kad ateityje ji atliks dar stipresnius ir svarbesnius vaidmenis didžiajame ekrane.

Šį vakarą į kino premjerą Karolina atvyko susijaudinusi. Mergina į Lietuvą parskrido tik dieną. Iš oro uosto ji skubėjo ruoštis „Leitis“ pristatymui, juk ne kiekvieną dieną tau tenka garbė atsidurti tarp kino aktorių bei pasakoti apie pirmąjį rimtą debiutą didžiuosiuose ekranuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai