„Laukinukės“ žvaigždės Mario Cimarro sužadėtinė Deimantė Andriuškaitė tapo nuotakos makiažo modeliu

Deimantė Andriuškaitė / I.Baltrušaitienės kurtas makiažas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Profesionali visažistė Irma Baltrušaitienė Lietuvos moterims pristato šių metų nuotakos makiažo tendencijas. Skirtingus įvaizdžius ji sukūrė modeliui, telenovelės „Laukinukė“ žvaigždės Mario Cimarro sužadėtinei Deimantei Andriuškaitei, taip pat modeliams Solveigai Mykolaitytei ir Monikai Kmitaitei bei „Mis laikinajai sostinei 99“ Aušrai Paškauskaitei.

Makiažo specialistė Irma Baltrušaitienė 2015 metais laimėjo aukso medalį „OMC Europe Cup Paris“ konkurse už geriausiai padarytą nuotakos makiažą. Šis laimėjimas ją paskatino sukurti tris skirtingus nuotakos įvaizdžius ir garsioms moterims.

„Po laimėjimo pagalvojome, kad galbūt reiktų ir Lietuvos moterims parodyti šių metų tendencijas. Tad paprašius žinomų modelių, surengėme šį projektą.

Makiažas buvo kurtas kiekvienam modeliui atskirai. Kadangi kiekvienas veidas turi savus bruožus, tai ir modeliams skirtingai pritaikėme šių metų tendencijas – natūralumą, švytėjimą.

Pavyzdžiui, Deimantė yra natūralių bruožų, jai sukūrėme visiškai natūralų įvaizdį. Solveigos veido bruožai ryškesni, todėl ir makiažą padarėme ryškesnį“, – Žmonės.lt sakė I.Baltrušaitienė.

Solveiga Mykolaitytė / I.Baltrušaitienės kurtas makiažas

Pasak makiažo specialistės, modeliais tapusios žinomos merginos neslėpė, kad būtent taip atrodydamos drąsiai žengtų prie altoriaus.

Šių metų tendencija – natūralumas

Makiažo specialistė Irma Baltrušaitienė sako, jog šiais metais nuotakos turtėtų pamiršti ryškius makiažus ir pamilti vis labiau į madą ateinantį natūralumą, švelnų, beveik nematomą makiažą.

„Visų dėmesys krypsta į ne blizgančią, o skaisčią, prižiūrėtą veido odą, spindinčią perlo švytėjimu. Gaivumo ir skaistumo veidui suteiks persikiniai ar šviesiai rožiniai skaistalai. Madingas plonas kreminės pudros sluoksnis ir „Strobing“ technika atliktas veido modeliavimas.

Solveiga Mykolaitytė / I.Baltrušaitienės kurtas makiažas

Akių taip pat nevertėtų apsunkinti storu šešėlių sluoksniu, o antakiai neturėtų būti griežti ir ryškūs. Grafinis, storas akių pravedimas vis dar mados topuose, tačiau nuotakoms verčiau pasirinkti vos blakstienų liniją paryškinantį ir akies kamputį pakeliantį pravedimą“, – patarimus dalino I.Baltrušaitienė.

2016 metais nuotakų makiaže ryškios gali būti tik lūpos – jos gali būti rožinės, persikinės ar raudonos spalvos.

„Šukuosenose taip pat vyrauja natūralumas ir lengvumas. Madingos didelės garbanos, prisegtos kasytės, į didelę, netvarkingą kasą suimti plaukai. Svarbiausia, kad nuotaka jaustųsi laisvai ir nesijaudintų dėl netyčia iškritusios plaukų sruogos“, – Žmonės.lt sakė makiažo specialistė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Deimantė Andriuškaitė ir Mario Cimarro: „Laukinukės“ žvaigždės širdis priklauso modeliui iš Lietuvos 

Solveiga Mykolaitytė / I.Baltrušaitienės kurtas makiažas
Solveiga Mykolaitytė / I.Baltrušaitienės kurtas makiažas

Lietuvės kurtas makiažas – geriausias Europoje

„OMC Europos čempionatas 20015“ šiemet vyko Paryžiuje, kuriame nuotakos makiažo rungtyje Irma Baltrušaitienė buvo įvertinta aukščiausiais komisijos balais – pelnė čempionės titulą.

„Su Lietuvos kirpėjų ir grožio specialistų asociacija vykome į „OMC Europe Cup Paris“, kuriame laimėjau aukso medalį vizažo sektoriuje, darydama nuotakos makiažą. OMC prezidentas sakė, kad mano kurtas makiažas yra parodinis darbas, atitinkantis visus reikalavimus“, – pasakojo makiažo specialistė.

Konkursą laimėjęs makiažas šiuo metu yra publikuojamas kaip mokomasis ir parodinis pasaulio čempionatuose, vykstančiuose Pietų Korėjoje.

Kuris nuotakos makiažas jums gražiausias? 

2016 metų nuotakų makiažo tendencijos (7 nuotr.)
+1

Skaitykite daugiau