„Laukinukė“ Marlene Favela tapo mama: susilaukė dukros

Marlene Favela ir George'as Seely/Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-13 10:47
Kadaise Lietuvoje itin populiarus venesualiečių serialo „Laukinukė“ žvaigždė Marlene Favela liepos pradžioje pranešė, kad laukiasi kūdikio. Moteris tąkart net pasidalino būsimos dukros vardu – Bella.

Muilo operų žvaigždė su mylimuoju, verslininku George'u Seely dabar gyvena džiugiomis nuotaikomis. Apie šeimos pagausėjimą Marlene pranešė savo socialiniuose tinkluose pasidalijusi pirmąją mažylės nuotrauka, kurioje ji laiko jos ranką.

„Nė viena mano gyvenimo akimirka neprilygsta tai, kai pirmą kartą tave pamačiau. Tikra Dievo palaima tave stebėti, – rašė M. Favela. – Esi pati geriausia mūsų gyvenimo dovana, atsiųsta Dievo. Sveika atvykusi, princese.“

Po to, kai moteris pranešė besilaukianti, atsirado net „Instagram“ profilis Marlene dukrai – Bella Seely vardu. Šiuo metu ten galima pamatyti keletą dukters laukimo nuotraukų, bet panašu, kad jaunieji tėveliai jau ruošiasi pristatyti savo pirmagimę ir socialinėje erdvėje.

View this post on Instagram

LOADING 95%

A post shared by BellaSeely (@bellaseely_) on

Žinia, kad laukiasi, aktorei buvo išties netikėta. Marlene viešėjo Meksikoje, kai sužinojo – netrukus taps mama. 42-ejų metų moterį ištiko šokas, tačiau nepaisant to, dabar abu tėvai džiaugiasi jų šeimą aplankiusiais gandrais. Vaikelis į jų pasaulį atnešė tokio mielo sąmyšio.

Primename, jog Marlene Favela su George'u Seely susituokė prieš keletą metų. Iškilminga ceremonija sode priminė vaizdą iš pasakos. Ir pati Marlene savo vestuvių dieną atrodė tarytum princesė. Aktorė pasipuošė pūsta dizainerės Rositos Hurtado suknele, o plaukus pasidabino žėrinčia tiara. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai